T-pack

I přestože první interdimenzionální kabelovka měla také vedlejší zápletku, tentokrát to není žádné klišé, a místo předvídatelného hřejivého ujištění, že se dva nejhorší rodiče v celém mnohovesmíru bezmezně milují, je tu Werner Herzog a jeho bezradný monolog o tom, jak lidé planety země milují své penisy. Pokud jsem považoval kabelovku v první sérii za nejslabší díl, a v této jsem ji byl schopný snést, vypovídá to myslím leccos o stoupající tendenci kvality seriálu. Epizody jako Total Rickall nebo The Ricks Must Be Crazy připomínají, že show ještě neskončila s vyvoláváním existenciální krize i navzdory svému nablblému humoru, zatímco přímočařejší díly upevňují „serióznější“ složku seriálu. Podle mě je to právě druhá série, během níž si Roiland a Harmon ujasnili, co je na Ricku a Mortym to nelepší, a začli podle toho tvořit. ()

Malarkey

Není to na první dobrou, ale docela se do toho dostávám. Jakmile naskočí to brutal blackened metalové logo Rick a Morty, tak se rozjede série totálních ujetostí, které neberou konce. Vůbec nechápu, kam na ty nápady tvůrci chodí. Pořád je to dost zběsilý, místy dost trapný, ale celkově vzato.....mám chuť na další sérii. Tvůrci navíc občas umně používají dobrej hudební podkres. Závěrečný díl s podkresem skladby Nine Inch Nails - Hurt byl hodně peckovní. ()

Mkartaylas56

Jo, už se do toho dostávám víc a víc. Po první sérii, kterou jsem přijal spíše vlažně a úplně na větvi jsem z ní nebyl, přišla řada druhá a ačkoliv na plnou palbu to stále ještě nebylo, tak už se tomu Rick s Mortym sakra přibližujou. Prakticky každou epizodu jsem zhlédnul s pocitem, že mi v ní tvůrci naservírovali poctivě napěchovanou a ničím ošizenou porci nápadů, narážek, sci-fi tématiky a všeho dalšího, co činí z Ricka a Mortyho tak oblíbený a hlavně kvalitní seriál. A ano, samozřejmě že mi naplno nesedly všechny díly, ale z širšího vhledu beru druhou sérii za kvalitnější, konzistentnější a hlavně jsem si u ní poprvé připustil, že by ze mě časem přeci jen mohl být fanoušek tohohle šíleného animovaného dobrodružství jménem Rick a Morty. A to je asi to hlavní, ne? 80% ()

BrMikes

Stejně jako u dalšího mnou milovaného seriálu, tedy u HIMYM (ano, nemohl by být odlišnější), i zde platí, že je druhé série tou nejlepší v rámci celého seriálu. Tvůrci už se totiž líp najdou, jsou si jistější a zároveň se zatím neprojevuje nic jako únava materiálu( i když ta pro mě není u obou seriálu tak hrozná jak pro jiné). A zkrátka a dobře je to skvělá a zábavná jízda, která mezi těmi deseti epizodami skrývá ty nejsilnější, v rámci celého seriálu. ()

joker.george

Už jsem se nemohl dočkat, až zhltnu další nálož dílů, protože jsem už přibližně tušil, co můžu očekávat, ne že bych ale stejně nezůstal překvapený. Do oka mi tentokrát padly všechny díly bez výjimky, ty nejoblíbenější bych však spíš hledal v první sérii. I nadále jsou epizody naplněné klady, které jsem vyjmenoval dříve, což zahrnuje i titulky. (Netflix) ()

• Čtyřdimenzionální bytost je odkazem na časožrouty z novely amerického spisovatele Stephena Kinga „Časožrouti“ (u nás vydané v knize „Čtyři po půlnoci I. - Časožrouti / Skryté okno do skryté zahrady“). (Kubaaa97)