Rick a Morty - Série 6 (2022) (séria)

Ricknoční Mortiny (S06E10)

(epizóda)
  • USA Ricktional Mortpoon's Rickmas Mortcation

Morty si vždycky přál najít pod stromečkem jeden konkrétní dárek, ale nikdy ho nedostal. (HBO Max)

JosefTomas

Sorry, ale slabota. U Ricka a Mortyho jsem si už zvykl, že kvalita a zábavnost epizod je pomíjivá, ale tenhle díl silně zaostává za tím, co předchozí díly dělaly většinou líp. Jakmile tedy člověk vyhází reference na Disney a Star Wars, zbyde mu sice v rámci seriálů stále nadprůměr, když však porovná tento díl se zbytkem série, působí tento díl jako lepší průměr, což v rámci celého seriálu znamená lehký podprůměr. ()

Oralfabet

Nejde o žádné epické, game-changing finále, ale určitě to byla jedna z nejvtipnějších epizod 6. série. Ani moje apatie vůči Star Wars mi zážitek nezkazila, na hejtování Disneyho mám chuť vždycky. ()

CheeseFigure

Určite sa nejeden fanúšik, ktorý sa obával, že mu mrvia jeho obľúbeného cynického Ricka, potešil. Fajn diel, kde si Harmon s Roilandom kopú do Star Wars. A zároveň to má fajn vianočnú linku. Prezident vždy poteší, tu postavu mám rád (SPOILER: I keď som čakal, že tentoraz sa ho Rick s Mortym konečne zbavia, ale nie. Čo už. KONIEC SPOILERu). Som zvedavý, či ôsma séria bude taká, ako hovoril Rick, alebo sa všetko vyrieši v prvom diele. ()

Vondy

Skvělý díl, protože Rick & Morty zase jednou ukázali, že dovedou řešit (s kvalitním humorem na pozadí) i vážnější témata jako je křehkost Vánoc, smrt, láska, rozchody, msta, závist, ... Kolotoč emocí v epizodě střídá kvalitní sci-fi akce, a to nejlepší na tom je, že se snad na něco podobného můžeme těšit i do sedmé série. 5/5, nemůžu níž. Někdo by řekl, že po tolika sériích už se témata tak nějak vyčerpají, ale opak je pravdou. ()