Morty je uvězněn a Rick ho chce zachránit. Aby to dokázal, musí Summer postupovat jako ve filmu Smrtonosná past, který ovšem nikdy neviděla! (HBO Max)

Oralfabet

Solidní epizoda, která z větší části kombinuje prvky z minulých dílů a tvoří z nich nový, poměrně zajímavý celek. Dějová linka ve hře mi přišla skvělá a posloužila jako prostředek pro prozkoumání a rozebrání vztahu Ricka a Mortyho. Die hard parodie byla trochu slabší a vtipy se po chvíli celkem ohrály, ale svoje momenty to mělo a Dinklage potěšil. ()

LachtanShows

Zcela upřímně nechápu, jak může tahle satira na Smrtonosnou past oplývat nižším hodnocením, než přehajpený první díl. Tohle je ten Rick a Morty, kterého já tak můžu. Bláznivý, ale stále přehledný a plný humoru skrze odkazy na jiné seriály a filmy. ()

CheeseFigure

Mám rád Die Hard a preto som sa na tento diel tešil. A ostal som sklamaný. Linka s Die Hard Summer bola zo začiatku celkom fajn, ale zvrhlo sa to. Miesto fajn odkazu na akčnú klasiku sme dostali sériu vtipov založených na tom, že Summer likviduje teroristov neznajúc Die Hard a záporák je fanda, ktorý rozpráva o jednotlivých scénach. A linka vo videohre ma nebavila vôbec. Máme tu x-té rozoberanie toho, že napriek všetkému Rickovi na Mortym záleží. Nebola to náhodou jedna z hlavných myšlienok dvojdielného finále piatej série? Prečo to zase autori riešia? Tento diel za mňa nebol dobrý. Máme tu paródiu na jeden z najlepších akčných filmov, ktorá šla spraviť ďaleko lepšie a nezaujímavo podanú myšlienku, ktorá bola v tomto seriáli už pár-krát rozobraná (ďaleko lepšie). ()

• Název epizody odkazuje na hru „Roy: A Life Well Lived“, kterou hraje Morty v epizodě Mortnight Run (2015). (TheSpearCZ)