IZFNP

Prikláňam sa k tým, čo diel považujú za jeden z najhorších v seriále. A nejde vôbec o to, že by mi prišiel nechutný alebo odveci, to mi nevadí. Vadí mi, že nemal absolútne žiadnu invenciu, nebol chytrý ani prepracovaný, a vlastne ani nie príliš šokujúci. Splácaná kravina bez kontextu. EDIT: Po 7. diele pridávam hviezdu, dobre teda. ()

Milano33

Akože chápem, prečo sa na túto epizódu zosypala tak ostrá kritika, ale ja som sa skrátka náramne bavil. Bolo to nechutné, sarkastické, plné sexuálnych, ale i politických narážok, a sexizmu. Je vážne sranda, čo všetko si Rick and Morty dovoliť, tentokrát nám vystavali kataklizmatický problém na Mortyho obšťastňovaní a obrích spermiách. ()

gumbo

Tohle vypadalo, jako by se Harmonovi nebo Roilandovi zdál strašně šílený sen a pak ho celý předělal do animace. Nebo to někdo přehnal s úživáním holucinogenů. Ani nevím jak to hodnotit, já na to jen nevěřícně koukal a vůbec netuším jestli se mi to líbilo nebo ne. Další takové epizody už prosím ne, tohle už je na mě trochu moc crazy. :) ()

CheeseFigure

Chápem to hodnotenie a dokonca titul ,,najhoršia epizóda", ktorým niekto označil tento diel na webe. Ja si ale nemyslím, že to tak je. Titul ,,najhoršia epizóda" patrí (aspoň podľa mňa) časti ,,Never Ricking Morty". Čo sa týka Rickdependence Spray, tak sú veci, ktoré v animáku vidieť nechcem. Ani v takom, akým je Rick a Morty. Odhliadnu od toho, boli tu veci, ktoré ma potešili. Napríklad návrat prezidenta. Ďalej ma bavili Beth a Summer a celkovo tie ,,muži vs. ženy" narážky. A samozrejme nesmiem zabudnúť spomenúť Blazena! ()

Necrotongue

No, ta možnost, že by mohlo jít o slabou epizodu tady sice byla, ale postupně se vytrácela podobně jako všichni ti dokonale vycvičení mariňáci včetně Blazena. Čtvrtý díl byl znovu parádně nekorektní, a za mě ho svým nenápadným způsobem ovládly Beth a Summer. Nenápadným proto, že byly pro naprostou většinu osazenstva neviditelné, ale platilo, že co slovo to perla. / Poučení: Ovládej své pudy. ()