Na scéně se objevuje stále více legračních postav a Rick je vyčerpaný z toho, že se s nimi musí vypořádat. Co to pro něj znamená? (HBO Max)

Oralfabet

Klasickej Rick and Morty, ve čtvrté sérii jsme měli epizodu věnující se Rickově osamělosti, která byla plná fekálního humoru, tentokrát se zase rozpitvává jeho osobnost, a zároveň dostaneme spoustu... urinálního humoru? Ne úplně jedna z nejvtipnějších epizod, ale zase docela významná pro posun Rickovy postavy. Pobavilo mě hlavně, jak vážně byla brána postava Pissmastera. ()

cyphercz

Jeden z nejslabších dílů seriálu. Rick byl vždycky nejlepší jako "I don't give a fuck" šulin a Morty jako vyplašený side-kick. V posledních řadách ale tvůrci dělají z Ricka čím dál většího dobráka, proboha proč?? To opravdu postavy v takhle bizarním seriálu potřebují nějaký komplexní vývoj a posun? Změnil se nějak výrazně Peter Griffin za těch já už ani nevím kolik řad Family Guye? Či Stewie? Co takový Cartman v South Parku, je z něj snad v třicáté či kolikáté řadě najednou dobrák, co má potřebu vykonávat dobré skutky?? Všechny tyhle postavy fungují nejlépe ve své původní podobě, díky níž si získaly oblibu fanoušků, takže dobrák Rick je prostě solidní úlet a cesta špatným směrem... ()

LachtanShows

Ujetost zdejších tvůrců nezná hranic a tady to dotáhli do maxima. Kdo ale vydržel seriál sledovat až do těchto končin, musel už projít mnohem horšími epkami a tahle ho teda jen tak nerozhází. Naopak se tu objeví zase řada džouků, co opravdu potěší. ()

CheeseFigure

Ja som nadmieru spokojný. Ako fanúšika komiksov ma ten kopec odkazov potešil. Taktiež, na rozdiel od iných, sa mi páčilo vyobrazenie Ricka. Mám rád, keď prejaví svoju ľudskosť a dobrosrdečnejšiu povahu (nie, že by mi jeho typické nihilistické ,,ja" vadilo). A taktiež mám rád diely, kde sa začlení aj zvyšok rodiny. ()