Smithovi slaví jeden ze svých nejoblíbenějších svátků, zatímco Summer a Morty se věnují své nové ultrarealistické herní konzoli. (HBO Max)

gojackill

Linka s druhou Beth mě až tak nezaujala, ale tento díl má své silné momenty. Realistické hry jsou opět tak originálním nápadem, že si to jinde než u Ricka a Mortyho neumím představit. A je to rozhodně zábava. Fajn subtilní díl z obýváku. Po titulkovou scénu si tentokrát nenechte ujít :-* ()

CheeseFigure

Som rád, keď sa seriál zameria aj na iné postavy. V tomto prípade je hviezdou Beth, za čo som rád, lebo mám pocit, že za celú existenciu seriálu mala asi najmenej priestoru z rodiny. To ako s ňou tvorcovia v tomto diely pracujú je zaujímavé (lepšie slovo ma nenapadne). Čo viac dodať, aby som nespoilerol? Jerry je ťulpasko ako vždy a ku koncu sa to celé nádherne zvrhne. A vtip s realistickou hrou potešil. A priznávam, že hentakého Street Fightera by som si rád zahral. ()

Oralfabet

Působí tahle epizoda trošku jako špatná fan fikce? Yep. Je to zároveň absolutně fantastická epizoda, co mě několikrát nahlas rozesmála, skvěle zúročila dějovou linku, která začala už na konci 3. série, a dokonale pracovala se všemi postavami? Yep. Zatím nejlepší díl 6. série + jedna z nejlepších after credits scén. ()