Neexistujú žiadne zábrany, keď dvaja zamestnanci obchodného domu na Manhattane súperia o to isté pracovné miesto počas rušnej vianočnej sezóny. Sloan Van Dorenová (Chyler Leigh) je akčná mladá žena rozhodnutá stať sa ďalšou aranžérkou výkladov v obchodnom dome McGuire’s a nadviazať na 95-ročnú umeleckú sviatočnú tradíciu. Ako seriózna profesionálka z lepšej spoločnosti je pravým opakom bezstarostného Jakea Dooleyho (Paul Campbell), ktorý sa tiež uchádza o toto miesto. Pán Fitch (Matty Finochio), vedúci reklamy a propagácie, má pre nich výzvu v podobe súťaže. Každý z nich bude dvakrát do týždňa až do Vianoc pripravovať sériu sezónnych výkladov na priečelí obchodného domu. Miesto dostane ten, ktorého výklady prilákajú najviac pozornosti okoloidúcich. Keď sa postupne odhaľujú ich schopnosti a Jakeov zjavný talent si získava čoraz väčšiu pozornosť verejnosti, vzniká medzi nimi tichá no vzájomná príťažlivosť, ktorú brzdí súťaž a prítomnosť Kennetha (Cameron Mathison), Sloaninho priateľa, ktorý má modrú krv a nedokáže pochopiť, aká dôležitá je táto práca pre Sloan ani to, prečo s ním nechce ísť na dovolenku do Aspenu. Úsilie aranžérov výkladov podporuje skúsený umývač okien Mac (Terence Kelly) a neokrôchaná upratovačka toaliet Rita (Naomi Judd), ktorí majú oči jeden pre druhého, ale nič s tým neurobili — zatiaľ. Láska je v obchodnom dome McGuire’s vo vzduchu, ale veci nie sú presne také, aké sa zdajú. Aby všetko nadobudlo dokonale jasné kontúry, bude potrebné malé vianočné kúzlo. Hry sa môžu začať! (TV Doma)

kralMiroslav

Pozerateľný romantický vianočný film. Slušná remeselná filmárska práca, počnúc hereckými výkonmi cez scenár, hudbu až po réžiu. V kategórii romantických vianočných filmov by som tento zaradil medzi horných 10-15%. ()