Frajer42

Spoilery! Moc hezky se tvůrcům podařilo navázat na předchozí parádní díl. Z nějakého důvodu se mi tento díl líbil v rámci druhé série snad nejvíce. Tvůrci přiložili do ohně vydatnou dávku deprese a celé to nabralo na obrátkách. Celé to mělo krásně strhující tempo od úvodní výroby vakcíny až po závěrečné pokřtění nemocnice požárem. Vynikající předskokan pr závěrečný díl. ()

Anderton

Dve ženy si vysporiadavajú vzťahy so svojimi otcami, pričom tí obaja skončia v podstate rovnako. Čaká nás aj jeden menší súdny proces končiaci pomerne nečakane, ale nie v súdnej sieni, ale v exteriéri pred ňou. Kto založil požiar, je asi každému jasné a myslím, že komu boli ešte ako tak sympatickí riaditeľ a lekár s mentálne chorou ženou (na mená nemám pamäť :)) tak aj títo fanúšikovia pred finále seriálu odpadli. ()

• Doktor Thackery (Clive Owen) fouká usušené neštovičné strupy vesničanům do nosu, aby byli proti této nemoci imunní. Jedná se o skutečnou metodu, jejichž první zmínky pochází z 10. století z Číny. Tato metoda dostala později název „variolizace“. (dan4815)