Hunter x Hunter: Poslední mise

(festivalový názov)
  • Japonsko Gekijōban Hunter x Hunter: The Last Mission (viac)

Kdysi v minulosti se v asociaci zrodily dvě frakce. Jedna užívala sílu ducha, druhá, označovaná jako Šero, sílu zášti. Po vleklém sporu bylo nakonec Šero i se svým vůdcem Jedem vykořeněno z organizace současným předsedou Neterem. Uběhly desítky let. Nyní se Jed se svými lidmi vrací, aby se pomstil Neterovi a vymazal Lovce jednou provždy z povrchu zemského. (Animefest)

Saraph

Začal bych tím, že TV sérii HxH 2011 hodnotím 5/5 naprosto bez hlubších úvah. Tento film byl ovšem, i proti předchozímu, docela zklamání. Na rozdíl od seriálu bylo dění dost nesofistikované. Mnohem radši bych byl za řešení nějaké záhady. Místo toho jsme dostali přepadení jistými záporáky a celou hodinu a půl snahy zastavit je. ()

SonGokussj

Nebudu dávat 3 hvězdy jen proto, že je to HxH, nebudu dávat 2 hvězdy jen proto, že mám rád Gona i Killuu, dám 1 hvězdu proto, že tam bylo pár zajímavých scén, to je vše. Seriál naprosto boží, tohle je prostě "něco vedle". Nemusíte se tím zatěžovat, působí to podobně jako Dragon Ball Z filmy (a to jsem 100% zastáncem DB / DBZ). Prostě jen "hele, je to slavné, uděláme tomu film, určitě se bude líbit". Nebude. Nelíbil. 20% ()