Film vypráví o člověku, který spravuje boty. Tímto řemeslem se totiž jeho rodina živí už čtyři generace. Jednoho dne najde u otce ve sklepě kouzelný šicí stroj, který mu umožní zkusit si život jiných lidí, když si nazuje jejich boty. (Filmbox)

Veronica27

Tak musím říct, že jsem nevěděla, co mám čekat.Je fakt, že to zase až tak moc komedie nebyla, určitě jsem se neválela po zemi smíchy, ale pár úsměvných momentů tam určitě bylo.Nápad s kouzelným, šicím strojem a možností vyzkoušet se v podstatě převtělit do jiných lidí se mi líbil, nakonec se z toho vyvedla fajn spíše krimi, se špetinkou komedie.Takže za mě určitě fajn a příjemně překvapilo. ()

J.Mayen

No neprilis povedena komedie, ktera vlastne ani neni moc vtipna. Sandler ze zde trefuje do milionkrat proflaklych temat (zide, homosexualove, cernosi, pekne holky), ale ani to zkratka nefunguje. Nejaky zahadnym zpusobem jsem to dokoukal cele,ale musim rict, ze jsem se dost nudil. Na filmu neni krome obtlouslteho uvadajiciho Dustina Hoffmana (na ktereho je opravdu smutny, dramaticky pohled) nic k videni. ()

Mates Hradecky

Dle mého úsudku má Adam Sandler na svém kontě zatím pouze dva kvalitní snímky. Opilí láskou a tento rozmanitý příběh židovského ševce. Chytrý scénář nedával tušit, kam nás dějová linka povede v další minutě. O humorné scény nebyla nouze, ale tentokrát se nejednalo o humor sandlerovský, balancující na hraně trapnosti. To je patrně příčina nízkého hodnocení skalních diváků sandlerovských komedií. ()

xzajox

Téma veľmi zaujímavá a iste by sa s tým dalo pohrať a vytvoriť dielo možno aspoň o hviezdu zaujímavejšie. Sandler nehral zle, no myslím si, že s lepším materiálom by sa dokázal ukázať ešte lepšie. Hoffman toľko priestoru zasa nemal, čo možno bola škoda, pretože filmu ani nestihol pridať nejaký extra kredit. Najviac ma sklamal humor, ktorý tu takmer absentoval. Až na jedno uchechtanie pri zombíkovi som sa ani raz nezasmial. Keď sa usmievam, tak to za komédiu nepovažujem. Presne ani neviem prečo, možno okrem troch hercov tu žiadne výkony neboli, a teda ani žiadny humor. Potenciál nevyužitý a tá konečná miestnosť celkovo trápna. (SPOILER) aj tak už sú skoro všetci títo zákazníci po smrti. (/SPOILER) Celkovo také nemastné neslané. Dávam pevné 2* - 41% ()

Xmilden

Tohle měla být komedie? Já vlastně ani nevím. Adam Sandler jednoho dne objeví že díky starému obuvnickému stroji je možné prožívat životy druhých, ale pouze za předpokladu že si nazujete jejich boty, které nesmíte vyzout. Pokud někdo očekává smršť komických situací, je vedle jak ta jedle. Sandler nemá formu a celý film nemá hlavně smysl. Co tím chtěl básník (režisér) říci? 35% ()

• Film se natáčel v New Yorku. (rafix)
  • Přijmení Adama Sandlera (Max Simkin) znamená v hebrejštině švec - tedy název filmu. (JORDY)