Válka mezi oběma gangy spěje ke svému konci. Pokud ale chcete ukončit válku, je nejdřív potřeba zjednat pořádek. Josto musí nést zodpovědnost za svou zradu a Loy dostane lekci o podnikání. Krvavé finále přináší nečekané vyústění. (Česká televize)

Selixinho

Jako jasně, nebyly to první 3 sezóny Farga, ale na co si furt stěžujete. Mě to bavilo. Jsem rád, že nám ukázali něco ze života Mikea Milligana. Pár věcí předvídatelných ale jinak pohoda. Trochu jsem čekal ve finále i nástup Gerhardtů ke kormidlu, ale bohužel jsem se nedočkal. ()

warrenur

Nezvycajne melancholicky a odosobneny zaverecny diel. Priznam, cakal som fatalnejsiu zalezitost. Ale tentokrat sa kladol doraz skor na odkaz, a to, co bolo v "referate" vypovedane. Bol som presvedceny, ze sa "partacka", teraz uz sama, vynori v samom zavere. O to osudovejsie, az metaforicky ta scena vyznela. 65% ()

Necrotongue

Nejslabší sezónu seriálu uzavřela nejslabší finální epizoda, když už nic jiného, je v tom alespoň nějaká symetrie. Ani tentokrát jsem se nedočkal ničeho z toho, co je pro seriál prakticky obchodní značkou, místo toho jsem dostal další filosofické okénko o rasové segregaci a neměl jsem radost. ()

Arkanoid

„Oh shit.“ Záverečná epizóda série je najkratšia – má len 37 minút a spočiatku vyzerá, že ide len o fanbase spomínanie na mŕtve postavy tejto série. Stane sa zázrak, ktorý bol ohlásený už niekoľko epizód predtým. Josto ukazuje najväčšie gule, aké doteraz mal, na to, že začal epizódu s fľašou v ruke. Taliani si to vyriešili po svojom. Zhrnutie epizódy: stali sa veci, ktoré boli dejom seriálu tlačené cez neuveriteľné náhody (vďaka ktorým žijú niektoré postavy a niektoré postavy), tak jedna ku tisíc, že sa to stane a z týchto udalostí sme sa dočkali prirodzeného vývoja v tejto epizóde. Jazykové okienko: pee-wee. ()

• Podobně jako ve filmu Kmotr (1972) jsou v epizodě předzvěstí smrti pomeranče. (awful)
  • V čase cca 24:55 jsou na střeše budovy Cold Storage zřetelně vidět sestavy antén pro provoz mobilních telefonů, ačkoliv se příběh odehrává v 50. letech 20. století. (Bolex)