Situace mezi rodinami se vymkla kontrole a hrozí, že vyústí v krevní mstu. Josto se schází s Loyem a namluví mu, že jeho syn byl zavražděn. Josto mu nabízí přenechání jatek a rovné partnerství, pokud ušetří jeho syna a místo něj zavraždí zajatého bratra Gaetana. Zdrcený Loy promýšlí, zda se mstít nebo změnit strategii. (Česká televize)

warrenur

Opat kratucka zalezitost. Chladnokrvna "sestricka" sa opat v uvode prejavi, ale investigativa anonymneho listu jej nepomoze. Zatial medzi talianmi a gangom ciernych sa situacia v jednej chvili vyostri, aby nasledne Chris Rock pouzil zaujimavy tah. Uvidime, co talianom prinesie ich bluff. Mierny nadpriemer, avsak cakal som opat viac. 65% ()

Arkanoid

„Anybody home?“ Dĺžka epizódy, teraz 42 minút, opäť potešila. Logika prvej zobrazenej postavy je trochu mimo, ale čo čakať od šialenej ženy. Namiesto zahladenia stôp po sebe sa uchýlila ku ďalšej vražde kvôli pomste a zisteniu faktov. Viac potešia herecké výkony Jacka Hustona a Timothyho Olyphanta, konečne, aspoň v jednej scéne, bez mrkvy. Josto a Ebal sa tiež nezaprú a vedie to ku vtipným situáciám. Gaetano tiež so svojím výpočtom obetí a spôsobu ich zabitia. Vyjednávania a jednotlivé kroky v stratégii sú však dosť málo, opäť bude akcia až v ďalších epizódach, no na béčko to stačí. Jazykové okienko: grifter; funny paper. ()

Necrotongue

Sedmá epizoda byla taková nějaká nevýrazná. Je pravdou, že jsem se v ní dočkal zajímavých momentů, jinak šlo pro mě jen o vcelku průměrnou záležitost. Na druhou stranu musím uznat, že mě díl ničím nevytočil, takže to na tři kousky stačí, ale na Fargo je to slabé. ()