Rozhněvaný Josto chystá odplatu za zbraně, jichž se zmocnil konkurenční gang. Jeho vůdce Loy dostává jasný vzkaz, aby se držel vzájemné dohody. Ambiciózní Loy je ovšem připraven udělat vše pro to, aby vyhrál. Ethelrida je znepokojena zjištěním, že několik pacientů sestry Mayflowerové za záhadných okolností zemřelo. Federální agent Dick Wickware pokračuje v pátrání po dvou trestankyních na útěku. Jenže těm je na stopě i Loy, který s nimi má vlastní úmysly. (Česká televize)

Necrotongue

Už, už jsem si po předchozí epizodě myslel, že už je všechno na dobré cestě, ale zase to bylo jen za slabší tři kousky. Tvůrci totiž dali velké množství prostoru postavě, kterou bych radši neviděl, takže jsem si myslel, že půjdu s hodnocením ještě níž, ale děj kolem lesbické dvojky to zachránil. 3*- ()

warrenur

Tatko vie inak naivne zlahcovat veci. Ako o susedke sestre - "not to mention, she might have poisoned that pie, she baked us. :) Kazdopadne zaujimavy tah so sestrami a vynikajuca konverzacka v zavere. Konecne, bodies are dropping. 80% ()

Arkanoid

„You boys are breaking the law.“ „What law?“ „Having too many teeth.“ Dej pokračuje očakávaným krokom vzhľadom na plány z minulej epizódy. Konečne sa dozvedáme aj o minulosti Odisa v podaní Jacka Hustona. Samozrejme, dozvedáme sa to v dlhej príhode, ktorá odďaľuje nevyhnutné. Chris Rock si robí poriadky so ženou a svokrou, no scéna vyznieva naivne, keď musí žene a svokre pripomenúť, z ako zarobených prostriedkov živí domácnosť. Je nedôveryhodné predostrieť divákom túto situáciu, keď život s mafiánom ju musel vytvoriť už skôr. Jednoducho, natlačiť všetky kritické momenty života postáv do desiatich epizód vie byť veľmi ťažké, keď sa tvorcovia odtrhnú od reality a neuvedomia si, že niektoré situácie už museli zažiť v minulosti a možno by prospelo ukázať ich aj bežných situáciách, aby ich konanie vyznelo aj realisticky. Konečne sa to preriedi o jednu z najukecanejších postáv so zjavne nedostatočnými znalosťami sebaobrany. To, čo predviedol Calamita, je málo, chcelo by to lepšiu scénu s ním. Jazykové okienko: Razor's edge; grab some air; here's the rub; buz off. „You know what‘s wrong with this country, hmm? Your Jesus... Lokks like a lady, hmm? And everybody thinks they’re gonna be president one day. So nobody do the job they got. In Italy, we paid to sweep... We sweep. We pay you to make a cofee, you make cofee like Michelangelo.“ –„but you think it‘s funny because your lady Jesus tell you that I’m gonna turn the other cheek. Well.. I‘m Italian. And in the Italy they had to nail our Jesus to the cross. Otherwise he comes down and kill every last motherfucker in Jerusalem.“ ()