Po požáru a krvavé potyčce v řeznictví jsou zadrženi oba hlavní aktéři. Řezník Ed je zadržován na policejní stanici a nezletilý Charlie Gerhardt obviněn z pokusu o vraždu. S nastalou situací se ovšem odmítají smířit zbylí členové rodiny. Doddova parta se vydává na trestní výpravu do Edova domu, zatímco Medvědovi muži obklíčí policejní stanici s úmyslem dostat na svobodu Charlieho. Policista Lou a šerif Hank se snaží ze všech sil zabránit dalšímu krveprolití. (Česká televize)

Anderton

Tak a máme tu obkľúčenie policajnej stanice, obkľúčenie Edovho domu, miestneho premúdrelého alkoholického právnika, ktorý ťahá doslova celé mestečko z prdele, skrátka všetko sa už poriadne rozbehlo a na to sa ani nemusí nejak extra strielať, napínavé je to aj bez streľby. Ale niežeby sa nestrieľalo aj v tejto epizóde. Všetko je stále prehľadné, nehrozí, že by sa niekto v deji a množstve postáv stratil. ()

Necrotongue

Atmosféra zůstala skvělá i v šesté epizodě, výprava Gerhardtových do města s sebou přinesla zvláštní formu napětí, kdy jsem nebyl schopen odhadnout, jestli někomu ujedou nervy a bude o postavu méně, nebo se všichni ovládnou. Zvláště v případě právníka Karla jsem chápal stav jeho kalhot. Konečně mi došlo, proč tvůrci místy odkazují na UFO, Blumquistovi se totiž při jednání s policisty chovali jako mimozemšťani. ()

0verseer

"You hear that, Sonny? There's a crisis at the highest level, so who do they call? The best lawyer in town." "Aren't ya the only lawyer in town, Karl?" V tejto fáze musím povedať, že sa mi to začína páčiť ešte viac ako prvá séria. Gerhardtovci sa vydali do mesta a počas ich návštev domu mäsiara Blumquista a miestnej policajnej stanice sa napätie dalo doslova krájať. MVP si za túto epizódu odnáša však jednoznačne advokát Karl Weathers. A mimochodom Dodd dostal konečne trochu na prdel a dokonca od osoby nežnejšieho pohlavia... ()