Manželé Blumquistovi se domnívají, že se jim podařilo úspěšně zahladit všechny stopy po tragické autonehodě. Pátrání po zmizelém Ryeovi ovšem dostává na starosti indián Hanzee. Věrný rodinný služebník vypátrá v místním autoservisu podezřelé auto a zjistí totožnost jeho majitele. Zaměstnanci autoservisu se rozhodnou o jeho podivném chování informovat policii. Gerhardtovým mezitím vypršela lhůta na rozmyšlenou a musí se definitivně vyjádřit, zda jsou ochotní prodat svou rodinnou firmu. (Česká televize)

Demonic189

Absencia logiky a neskutočne náhody ma už začinaju neskutočne iritovať. Indiana osvieti a vyrieši svoj pripad za 5min... Mal som si chuť dať facepalm, ktory by mi sposobil otras mozgu. PS: neviem, čo maju tvorcovia 1. a 2. serie s tymi prstami v mužskych zadkoch, ale je to nechutne a už dosť TRÁPNE... ()

Loki_Six

"Maybe, when you look at me, you see an old woman, and I am 61. I've borne six children, had three miscarriages. Two of my sons are here today. Two were stillborn. My firstborn, Elron, killed in Korea - gook sniper took off half his head. The point is... don't assume, just because I'm an old woman, that my back is weak and my stomach's not strong. I make this counter because a deal is always better than war. But no mistake - we'll fight to keep what's ours to the last man." ()

K1NGSLAYER

Tento seriál mě prostě nepřestává překvapovat. Líbí se mi jak jsou jednotlivé scény napínavé a opravdu někdy netušíte co se stane. Také si myslím, že se tvůrci snažili udělat z Hanzee Denta (indiána) něco jako Malva. To jeho "vyšetřování" se mi opravdu líbilo, a dokážu si představit co se stane Edovi. ()

Anderton

Pokiaľ by som mal vybrať najlepšiu epizódu Farga doteraz, tak Fear and Trembling by zrejme jednoznačne smerovala na prvé miesto. Každá scéna a sekvencia je dokonalá, dialógy nemajú chybu a dokonca ani výrazy v tvárach každej jednej postavy. Ako running joke tu máme holé zadky, dvakrát vidíme chlapské, raz ženský, chvalabohu. Pokiaľ nie ste hard core fanúšikom Jesseho Plemonsa, tak z toho až tak veľkú radosť mať nebudete :) ()

0verseer

"Cheech says we're going to the Moon." "You and Cheech?" "No, you moron... America." Zatiaľ suverénne najlepšia časť. Akcia, vyhlásenie vojny, vyšetrovanie indiána, flashback do histórie, ktorý nám ozrejmil, prečo je Dodd Gerhardt taký nekompromisný bastard a uťahovanie slučky okolo manželov Blumquistových, dokázali slušne zabaviť na celých 50 minút. ()