Hlavou rodinného klanu Gerhardtů byl Otto, jenže ten není po mrtvici při smyslech. Zbylí členové rodiny proto musí najít nástupce mezi sebou, na trůn si přitom dělají zálusk všichni. Zároveň čelí nátlaku konkurenční organizace z Kansas City, která se je snaží podvolit a zastrašit. Rodina proto musí učinit závažné rozhodnutí, které bude rozhodující pro vývoj dalších dní. Policisté Lou a Hank pokračují v pátrání po pachateli několikanásobné vraždy, jehož těla se mezitím snaží šikovně zbavit místní manželský pár. (Česká televize)

SpaceOdyseus

Zajimave se nam to rozjizdi, jen doufam, ze naznacovane sci-fi prvky nevysumi do ztracena. Bratri Kitchenove zatim vypadaji jako prototypy tichych a divnych zabijaku, co jsou v kazdem druhem serialu. Tak snad dostanou vetsi prostor neco ukazat. Co mi trosku vadilo u prvniho dilu, se zde opakuje: cela etuda s useknutymi prsty nedava zadny smysl a ocividne tu je jen pro nejake to zaverecne napeti. ()

0verseer

"And isn't that a minor miracle? The state of the world today and the level of conflict and misunderstanding, that two men could stand on a lonely road in winter and talk calmly and rationally... while all around them, people are losing their mind." Pomalšia časť, ktorá sa mi napriek tomu páčila o poznanie viac ako úvodná. ()

K1NGSLAYER

Nevím co říct. Tahle série mě neskutečně baví, a i když tady není Malvo, tak se mi to líbí opravdu na 100%. Ta scéna s šerifem při kontrole byla hodně napínavá, pak ta scéna v řeznictví. Celé to na mě působí zcela originálně, a málokterý film/seriál se může rovnat s Fargem. Jsem zvědavý co bude dál. Tohle je opravdu bomba! ()

Anderton

Perfektný odkaz v mäsiarstve na pôvodný film, ale samozrejme úplne iný kontext. Opäť je všetko prehľadné, každej dejovej línii je venovaný dostatočný čas a priestor, skrátka každý si tu nájde to svoje. Tempo nie je síce extra rýchle, ale epizóda obsahuje niekoľko momentov, ktoré príbeh (a príbehy) posúvajú vpred, len sme sa nedočkali tých mimozemšťanov, ale tu asi tvorcovia budú vyčkávať dlhšie. ()

Necrotongue

Tempo druhé epizody bylo výrazně pomalejší, a přestože atmosféra z prvního dílu zůstala, akce se prakticky vytratila a příběh osvěžuje pouze přítomnost Mika Milligana et consortes a úklid, který tak důsledně provádí Ed Blumquist. Po shlédnutí tohoto dílu jsem se rozhodl, že si budu mleté maso připravovat pouze sám, abych měl jistotu, co se týká použitých surovin. ()