Oba minnesotští policisté pokračují ve svém pátrání. Zatímco Gus řeší, že nedokáže prokázat zločin falešnému faráři, Molly se rozhodne konfrontovat policejního velitele s výsledky svého vyšetřování. Domnívá se, že se jednalo o vraždu na objednávku a konečně dostane povolení k výslechu Lestera. Tomu se však ve vazbě vážně zhorší zdravotní stav a musí do nemocnice. Mezitím má Lorne na dosah vytoužené výkupné, na stopu se mu ovšem dostávají také tajemní chlapíci z Farga. (Česká televize)

Pilda17

Nějak mi uniká pointa nebo nechápu nadhodnocení. Seriál je bez tempa a začíná čím dál víc nudit. Vtipný mi také nepřijde, možná atmosféra je docela slušná, ale to je tak vše. Prozatím zklamání a pokud se nezačne něco dít půjdu s hodnocením do konce série hodně dolu. ()

Necrotongue

Po příběhu o tom, kterak Lester k brokovnici přišel, se děj páté epizody i mně trochu táhl. V podstatě všechno šlapalo jako obvykle, ale měl jsem pocit, že mi tentokrát chybí nějaký impuls, který by fungoval jako malé oživení. Bez něj na mě tento díl působil lehce ospalým dojmem. ()

Anderton

Tak tu sa tempo trochu zvolnilo, predovšetkým sa vykecáva a Billy Bob má stále naporúdzi nejaký ten slovný zostrel každého, kto mu prekáža v ceste. Občas to ale chce byť vtipné až nasilu a až tak vtipné to nie je. Inokedy veľmi. Konečne sa dočkáme ošetrenia postrelenej ruky, to neustále škrabanie rany už začínalo liezť poriadne na nervy. Konečne aj začína zapínať Odenkirkovmu šerifovi, ktorého tuposť síce bola vtipná, ale tak nerealistická, až to bolelo. Akýsi nádych pred druhou polovicou série. ()