ER

Tak to je pecka. Po minulé trochu "divné" sérii tu je opět nářez s pár mrtvolami a jednou neuvěřitelnou postavou v podání Juno Temple, z které se klube hvězda první velikosti. I když je to tintítko, tak ji tu její drsnou roli žerete, natož když pohrozí tchýni. Nakonec to vypadá na souboj, kde mrtvoly budou jen do počtu. Hlavní rivalové totiž nehodlají umřít. Po 3 epizodách tu máme opět nekompromisní Fargo kvalitu s nejhustější atmosférou, že které tuhne krev v žilách. ()

warrenur

Dockali sme sa. Nadherny otvarak s mnozstvom zaujimavych charakterov v totalne divnej rodinke a prvou "ozbrojenou" vianocnou rodinnou fotkou je jasne, ze Fargo sa vracia vo velkom style. F*cked up, weird, brutal and funny. :) Nase sympatie si hned ziskala ruca a sikovna policajna dostojnicka. :) Ano, posobi ako past na oko, ale o to je to viac wtf-postavicka. Jej poriadnost a podareny useless "golfista" je dalsia dvojka k pohladaniu. Scena s ladom na wecku osameleho bufetu bola dokonala, nevynimajuc nasledovny masaker. Dokonale momenty ticha, hudobneho podfarbenia a spomalenia po akcnych scenach, kedy naozaj vyzneje atmosfera. Absolutna spokojnost. Mame co do Vianoc pozerat. :) Mnamka. Kazdopadne, obraz zadavatela unosu sme videli v sne a je jasne, ze drobna mamina ma isto zvlastnu minulost. Uvidime, ako sa s tym popasuje i indianska policajtka. ()