Velká barrandovská show. Scénky, písničky, salvy smíchu, co víc si na SIlvestra přát? Kateřina Brožová, Aleš Cibulka a hlediště plné slavných tváří! (oficiálny text distribútora)

topi80 odpad!

Tento skvost televizní zábavy jsem měl tu čest vidět, když jsem trávil Silvestra v rodině své přítelkyně. Nutno říci, že výraz v mé tváři se skládal ze dvou grimas, a to huby otevřené dokořán a posmrtné křeči nikterak nepodobné té, kterou při svém muzicírování oblažují televizní obrazovku přestárlí heligonkáři z TV Šlágr. Když jsme u Šlágru, ten vyslal zástupce přímo nejpovolanějšího, kterým byl Marcel Zmožek, který je zřejmě klonem, nikoliv pouze synem, svého otce. Jeho píseň a poezie, kterou předložil ve svém textu, ve mně vzbudila ještě větší úžas než první spatření kytarové ekvilibristiky Yngwieho Malmsteena. Pokud se dobře pamatuji, součástí pořadu byly též rozhovory s umělci z té kategorie, kterou ani nedokážu číselně popsat, V podstatě jsem měl pocit, jako by televize Barrandov přijela někam s hovnocucem a poté z toho, co vysála a v čem zůstal ještě zbytek živin, udělala koktejl. ()

kingik odpad!

Když zábava spěje k úpadku - smeteme Silvestr a Železného na lopatku. No, koho nám to novopečený generální zloduch posbíral, aby nás ze své "fantastické" smrtící tv stanice nesmrtelně pobavil? ....Pozor....chvíle napětí...a celé vám to ten malý velký muž Vládík odhalí osobně, ostatně mám ho tady u mikrofonu a hned se ho ptám: "Ty kundo, co si to do toho gala show za tři pětky sehnal a posbíral z regionálních vysílání?! Kde si vyhrabal Zmožka, Hrona, Kožíška, Šípkovou, Janků, Pilarku a další akvizice?! To mně nevykládej, ale náklady se musely vyšplhat tak vysoko, že nejméně následující půlrok už ani neuvidíme "céčkové" filmy na tvé televizi." "A ted odprejskni z mého studia, já to dokončím sám, ty podlej skrčku!!!" Milý vážení uživatelé, bylo to tak žalostné, že se nad tím dalo plakat, místo bavit se. Ani za Apačů, vidíte, jak jsem zblblej, ani za Komančů nebyly Silvestry tak uhozené, jak včerejší sbírka artefaktů z muzea uměleckých paskvilů. Dechovka, historky a Marcel Zmožek. Kdyby to náhodou opakovali, tak at vás ani nenapadne se na to dívat. Tohle byla vražda zábavy v přímém přenosu. Mé hodnocení: 0% ()

• Pořad se stal v době uvedení se 17procentním podílem diváků nejsledovanějším programem TV Barrandov. (max21)