Billie Franková (Mariah Carey) vyrastá bez otca a súrodencov. Pravidelne navštevuje svoju matku Lillian (Valarie Pettiford) v miestnom bare, kde spieva po večeroch. Dievčatko po nej zdedilo talent, a napriek svojmu útlemu veku patrí tiež k žiadaným speváčkam lokálu. Všetko pekné, čo Billie doteraz postretlo sa však jedného dňa náhle rozplynie. Po tom, ako požiar zničí ich skromný byt a matka nie je schopná ďalej finančne zabezpečiť dcérku, nezostáva jej nič iné, ako ju poslať do detského domova. Billie sa však svojho sna uplatniť sa vo svete šoubiznisu ako profesionálna speváčka nevzdá. Na prahu dospelosti objaví jej talent charizmatický DJ so zlou povesťou Julian Dice (Max Beesley). Mladík sa stane nielen jej profesionálnym partnerom, ale aj priateľom a milencom. Spolu s ním sa Billie vydá na tŕnistú cestu, mieriacu z neznáma až k hviezdnym výšinám, ktorá nie je lemovaná len úspechmi... (TV Doma)

linger

Hype je zaujímavá vec, či už pozitívny alebo negatívny. Za mňa je to síce nudný, nenapadity a zbytočný film, ale určite nie velesračka a prepadák storočia. Skôr než hereckú neschopnosť tam vnímam tú režisérsku. Čo má Mariah asi tak hrať, s tým plytkým a primitívnym scenárom, keď si ju polovicu filmu jej manager/milenec len vodí po producentoch ako plemennu kobylu? Objektívne si to zaslúži tak dve hviezdy, ale schválne  dám tri. ()

MonarC

Mě osobně příjde nespravedlivé, jak všichni nadávají na herecký výkon Mariah Carey. Sice nebyl nejlepší, ale nebyl zdaleka tak nejhorší, jak se psalo. Děj filmu je jednoduchý, z mladé dívky se stane slavná zpěvačka. Ta na konci ztratí milence, ale nalezne matku. Chyba je však v režii. Jste v dětském internátě, během chvilky jste najednou o patnáct let jinde. A tak je to celý film, nečekané skoky nejsou opravdu nejlepší. Jediný, kdo by si měl sypat popel na hlavu je režisér Vondie Curtis-Hall a pár poblázněných kritiků, kteří Mariah nadávali a přitom zrovna nedávno zabodovala ve filmu Precious. ()

newt17

Nejlepší filmy většinou obsahují gradaci - na začátku se skvěle rozjedou a pak nezastavitelně tlačí další a čím dál skvělejší nápady a na konci zažíváme totální euforii. V tomto kousku jsem objevil jistou zvrácenou analogii - film je příšerný a trapný s každou scénou víc a víc a záleží na konkrétním divákovi, kde má onu hranici, za kterou už mu sledování způsobuje fyzické utrpení. Pokud není jako já tak trochu audiovizuálním masochistou a podobně absurdní podívanou si neumí užít po svém. Musel jsem se strašně smát, bylo mi za všechny zúčastněné trapně, ale nedokázal jsem se odtrhnout. Něco tak kouzelně debilního nemohlo vzniknout náhodou! Dovedu si představit, že tvůrci dostali od studia zakázku, co všechno mají na plátně předvést, aby nalákali do kin všechny dvanáctileté američanky, a rozhodli se své zákazníky ztrapnit se vší parádou a škodolibostí, kterou měli. V nějaké recenzi jsem kdysi četl verdikt: Projděte si zkouškou odvahy!! a pro tento "skvost" to platí jako ulité. ()

venus odpad!

Tohle není film, ale "film"... Herectví hrozné, scénář taky, prostě další blbost o americkém snu. A navíc je to celé jak ohraná písnička... chudinka malinká osiřelá se probíjí životem a ačkoli má skvělý hlas, tak dělá pouze křoví. A najedou se vyhoupne na špici a pak, aby byla ještě větší chudinka, tak jí nakonci zastřelí přítele. ()

Radim odpad!

Mariah Carey má bezesporu skvělý hlas a v počátku své kariéry byla skvělá. Ztratila ale jednu věc - pokoru. A dle filmu i soudnost. Ona není béčkovou herečkou, ale minimálně tak efkovou. Veškerý její herecký rejstřík se omezuje na nadýmání silikonů, rádoby svůdné špulení rtíků a co nejladnější chůzi. Když se k tomu přidá plytký scénář... ()

• Mariah Carey začala pracovať na tvorbe filmu už v roku 1997, kedy začala skladať piesne. (dwdb)
  • Snímek se umístil na 26. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)
  • Mariah Carey v jednom rozhovore uviedla, že ľutuje účinkovanie v tomto filme. (dwdb)