Světově proslulá kuchařská soutěž, přísný Gordon Ramsay jako jeden z porotců, a fenomenální kulinářské talenty ve věku 8 až 13 let... Čtyřiadvacet nejtalentovanějších dětských kuchařů z celých Spojených států vaří na úrovni, která vám vyrazí dech. Poradí si s kulinářskými výzvami, před kterými by mnozí dospělí zahodili vařečku a utekli z kuchyně. Mladé talenty se utkají v prvním kole prestižní soutěže, která jim může otevřít dveře do světa špičkové gastronomie. Před zraky tří uznávaných šéfkuchařů musejí uvařit jídlo, které je posune do dalšího soutěžního kola, anebo pošle domů. Jen polovina z nich si zaslouží výsadu dál nosit bílou zástěru se svým jménem. Soutěž plná nadějí, radosti i slziček a hlavně napětí až do poslední vteřiny – to je americký Master Chef Junior. (Česká televize)

sskrblik

Pochopitelně jsem vždycky rád a nadšen když v pornobranži objevím zcela nový neviděný žánr, neboť není nic horšího než nuda a šeď! Nyní nám Déčko servíruje pod nos pedofilní gastroporno → ovšem pozor, ty děcka jsou pod zákonem KORDONE! Blééé.... ()

Allien.9

Baví mě klasická verze, baví mě česká verze, ale tahle verze jde úplně mimo mě. Nějak mám problém uvěřit, že to skutečně vaří a nandavají na talíř ty děti, protože žádné vaření a zdobení v podstatě nevidíme. Vidíme přinášení nádobí, vidíme neohrabané krájení zeleniny, vidíme maso ležící na pánvi či v troubě, ale nevidíme žádné důležité a složité části jako vykošťování, zadělávání těsta, přípravu pyré apod. Navíc někomu se viditelně nadržuje a to se mi nelíbí. ()

Big Bear

Jasně, vybrané dětičky prošly těžkou selekcí a do pořadu se dostala už i tak dětská kulinářská elita. Přesto když jsem dnes náhodou viděl jeden z dílů a sledoval jak devítileté a jedenáctileté dětičky vyvařují neskutečné záležitosti musel jsem smeknout. A viděl jsem, že občas i Ramsay byť je to krom kulinářství i dobrý hérec občas oněměl při ochutnání. Občas to bylo vidět v jeho pohledu na dotyčné dítko, zatímco jeho chuťové pohárky slastně sténaly. O to smutnější je pak selekce během pořadu. Slzu zatlačí při vyhazovu i nejeden účinkující v tom dospělém formátu natož malé děti zde. Přesto tady opravdu platí, že i tak mohou jít domů s hlavou vztyčenou ! No a já co jsem to vlastně chtěl?... Aha, udělat si míchaná vajíčka - snad je nepřipeču... Dávám za 4 lžíce opepřené majonézy. * * * * ()

dubinak

Tohle mi třeba hlava absolutně nebere a v porovnání s Master Chef Česko, jsou naši kuchaři jen srandovní amatéři, protože co tady dokážou ty děti, to je neskutečný. Dynamická soutěž s roztomilými dětmi, kteří září za sporákem jako sluníčka a kouzlí nejen zázraky na talíři, ale i úsměv na Gordonově tváři. Občas se fakt neudržím a ukápne mi slzička, když jich maže tolik domů. Škoda, že titul je jen jeden no. ()

major.warren

No, prostě skvělé! Ramsay, Bastianich a Elliot jsou skvělí a ty děti taky. Koukám na každou sérii a není, co vytknout. To co umí tyhle děti, by se měla většina kuchařů na světě učit. Vynikající a kouknu se mnohem radši, než na českou verzi, která však v letošním podání s Forejtem, Kašpárkem a Punčochářem má konečně něco opravdu do sebe:-). ()