TripTank

USA, (2014–2016), 9 h 48 min (Minutáž: 21 min)

Paul Rudd, Danny Trejo, Wendi McLendon-Covey, Bob Odenkirk, Zach Galifianakis, Mary Lynn Rajskub, Jim Rash, Larry David, Billy West, David Koechner (viac)

LukyHell

Tento pořad je sbírkou několika krátkých animovaných filmů, někdy na pokračování, někdy samostatných. Tvůrci však počítají s tím, že hnus a sprosťárny se rovnají humoru, ale bohužel bez někoho kdo umí s touhle formulí pracovat je to jen hromada nevtipných a někdy vyloženě blbých animáku naprosto bez pointy. Je to jen další ukázka současné amerického trendu v televizním humoru, kde každá postava musí bejt hnusnej grázl a všichni okolo se musí chovat jako kteréni. Bez postav, ke kterým byste se vraceli, či se o ně zajímali vás další díly těžkou přivedou k TripTanku zpátky. Samozřejmě, že v těch dvaceti minutách najde jeden či dva vtipné momenty, ale ty zaniknout pod hromadou těch dalších, které jsou naprosto o ničem. Jedna hvězda za občas zajímavou animaci, ale to je asi tak vše a jinak tady víc nehledejte. ()

JamesSi

TripTank je velmi divný seriál a to i na poměry divných seriálů. Jinýmy slovy: humor rozhodně nebude pro každého. Já osobně jsem si ho celkem užil. Jde o skečový seriál mnoha tvůrců a animačních stylů. Jde v podstatě o několik kraťasů, které naanimovali animátoři na houbičkách a pak to někdo smrksl do dvaceti minutových epizod. Narozdíl od LukyHella mi přijde, že ve většině kraťasů ta pointa je, ačkoliv je často velmi absurdní. Mnohem lépe by to, ale fungovalo jako animace na YouTube, nežli TV pořad. Rozhodně to není mistrovské dílo a občas je tu trapný natahovaný skeč. ()