Newyorské taxikáře obchází smrt. Ve svém voze byl zastřelen neznámým maniakem již jedenáctý řidič, Pákistánec Singh. Přesto i následující noc za volanty usedají i tři řidiči firmy Lady Luck. Černý stárnoucí Hershey je taxikářem již patnáctý rok, Rasha utekl do Států před válečnými kulkami z Bosny a Hercegoviny, do žlutého vozu usedá i mladičká Portorikánka Salgado. Kolegové o ní tvrdí, že nesnáší lidi. Nikdo ale netuší, jaký šrám má na duši - prodávala ji vlastní matka. Noční směna nesourodé trojice začíná. Na každého z nich za pár hodin dýchne smrt. Ve tři ráno jim od základu změní život. (oficiálny text distribútora)

genetique

Zaujímavý filmík z prostredia newyorkských taxikárov stavia viac na dramatickej ako krimi línii. Rozoberá naraz viac príbehov samostatných osudov taxikárov, čo sa mu podľa mňa vypomstilo, chýbala razancia, lepšie prepracované zápletky, ktoré by na svoje preprazovanie potrebovali aspoň dve hodiny, všetko to bolo akési monotónne a rozvlečené. Nepomohla ani mysteriózna zápletka s Michelle Rodriguez, ktorá mi prišla najviac odveci. 60%. ()

BuddyO

"Ve tři ráno" je přesně tím filmem, který vás donutí přemýšlet a nenechá vás po většinu času klidným. Poměrně krátká stopáž 88 minut je zde akorát. Není to ani málo, ani moc. Nejsou zde obsaženy žádné zbytečné vedlejší dějové linie. Lee Davis začal prvním celovečerním filmem velmi dobře a já jen doufám, že se od svého "učitele" Spikea Leeho, který si zde mimochodem také střihl jednu mini roli, naučí mnohem více a natočí ještě plno dalších, více než dobrých, filmů. ()

Fanucci

Nevim co je na tomto filmu mysteriozního. Snad ta hispánská taxikářka-vražedkyně, jenže když jsem to viděl, bylo to jako bych koukal na ten nejslabší odvar filmu Summer of Sam (řežie Spike Lee). Rovněž taxikářské prostředí, v kterém se film odehrává + některé konkrétní scénky mi hodně připomínaly Scorseseho Taxikáře. Zkrátka film je podle mně trapnou slátaninou skvělých filmů, má neucelený děj plný osudů různých postav, z kterých ani jedna není pořádně vystihnutá, dotažená do konce (bosenský taxikář, servírka po který jede nějakej popelář, zmiňovaná taxikářka-vražedkyně, Glover v roli stárnoucího taxikáře, který chodí s tou servírkou...). Film alespoň trochu vylepšují kvalitní výkony dobrých herců: Glover (toho znáte všichni:-) ), Grier (Jackie Brown), Trifunovič (Amerika patří jiným). ()

emma53

Za sebe se osobně přiznávám zcela otevřeně, že místy jsem v tom měla docela hokej. Tentokrát bylo citelně znát, že je to režisérská prvotina na které bývám vždy zvědavá a většinou nejsem zklamaná. Dík za Dannyho Glovera a za některé pěkné momenty, nicméně víc než trojku dneska nedám. ()

Terva

CITÁT - Řidička taxi číslo 3 přišla pozdě a je nejhorší.......... Z hlediska pohledu N. Y. Taxikářů je to velmi zajímavý a poučný příběh. Jenže je to tak divně zpracované, že mě to moc neoslovilo. CITÁT - Taxametr běží....... Některé dialogy jsou strašně stupidní, dlouhý a mnohdy jsem se u nich nudil a odcházel si třeba udělat kafe. Ve filmu je asi nejzajímavější Michelle Rodriguez. Je to kočka, mě se líbí a tak to díky ní dokoukám. CITÁT - Většina masových vrahů jsou běloši.............. Situace kolem 49 minuty je strašná kravina. Od této chvíle se mi příběh snad už definitivně přestal líbit. Pocit stupidity se zvětšil. Vzpomněl jsem si na snímek ve kterém dělal Nicolas Cage řidiče sanitky. Jako by se tvůrci lehce tímto filmem inspirovali. Konec filmu dokáže buď nadchnout, vyloudit úsměv nebo totálně naštvat. ()

• Michelle Rodriguez byla za svou roli nominována na ocenění Black Reel za nejlepší vedlejší herečku v televizním filmu. (Chipsonator)