Nenechte si dnes ujít originální a netradičně pojatý předvánoční benefiční galavečer plný hvězd, kterým budete moci v průběhu večera telefonovat a splnit tak přání nemocných dětí! Pozvání přijala řada populárních osobností: Karel Gott, Tomáš Klus, Hana Zagorová, Štefan Margita, Petr Kolář, Miro Žbirka, 4TET, Eddie Stoilow, Adam Mišík, Pavel Šporcl, Vilém Čok, Iva Pazderková, Iva Kubelková a mnoho dalších. Celým galavečerem bude provázet sympatický moderátor Libor Bouček. Pomozte nám proměnit dětské slzy v úsměv a sledujte dnes večer v přímém přenosu jedinečnou show Srdce pro děti na Primě! (oficiálny text distribútora)

Ydrosten odpad!

Neviděl jsem, a přesto dávám odpad. Proč ? Za prvé- nenávidím citové vydírání v jakékoliv formě. Za druhé- nenávidím, když ze mě někdo dělá " hajzla " jen proto, že jsem neposlal 100 ( 10 000 ) korun ( v mém životě jsem si prošel těžkou zkouškou, kdy jsem doslova žebral o pomoc a nenašla se jediná organizace která by mi pomohla - zřejmě jsem nesplňoval nějaké jejich normy pro pomoc těm co jsou na dně ) Za třetí- nenávidím tyhle " šou " kde se všichni drží scénáře a všichni mají nacvičené co budou odpovídat a na jakou otázku mají jak reagovat - hlavně to nasere u dětí, které někomu pomohly a oni z nich udělají imbecily, kteří přečtou co jim kdo napsal ( nebo mám vážně věřit tomu, že to 12 leté dítě ví tolik o odborných názvech atad. ? ) Za čtvrté- vadí mi neustálé prezentace profláklých ksichtů, kteří se prostě musí ukázat v TV a ještě musí zazpívat ( playback jak vyšitej ) Za páté- bylo by to celkem i v pořádku, kdyby o tom nekecaly ještě dalších 14 dní, kdy nám donekonečna zdělují jak tato sbírka byla úspěšná. :::: Kdybych měl hodnotit to co ty děti potřebují a jak žijí, tak fajn 5 plných bez debat, ale nemusím u toho sledovat show která všechny ty dobré skutky akorát využívá ve prospěch vlastní sledovanosti a dělají z obyčejných lidí, kteří prostě nenatrefily na žádnou takovou situaci, při které by jistě taky rádi pomohly, vlastně ty, kterým je šumák co se kolem nich děje. ------ Tohle zneužívání, je mi silně proti srsti. Za ČINY , 5 hvězd. Za tenhle ubohý pořad, dávám odpad ( znám spoustu organizací, které pomáhají a nemusí svoje skutky nikomu strkat pod nos ) UPOZORNĚNÍ : nepleťte si moje hodnocení z tím o co v pořadu šlo. Hodnotím pouze pořad !!! ()