Ambiciózní aranžérka vzbudí pozornost svého okolí nejenom svou prací, ale i chováním. Brzy ji začne pronásledovat psychicky narušený muž. (Hans.)

TO

Vyzývavou sexy aranžérku pronásleduje sexuální deviant, proniká do jejího soukromí, ukájí se nad jejími šaty, obtěžuje jí telefonáty a vůbec dělá u ní v bytě pěkně nechutné kousky. Standardní thriller, nic než klišé, žádná originalita, ale pěkně zpracovaný s nepopiratelnou atmosférou, takže za podívání určitě stojí. Jeho hlavní devízou je bezesporu úžasně hrající a úžasně vypadající Diane Lane, nad jejímž kyprým poprsím snad musí zaplesat srdce každého muže. ()

Jara.Cimrman.jr

Každá provokující sexy žena by měla počítat s tím, že se jí někdo z nás šmírujících úchylů určitě ozve. I tentokrát se ozval jeden z bratrů ve zbrani a já byl s jeho šmírováním vcelku spokojen, i když se na můj vkus příliš dlouho vyhýbal osobnímu kontaktu a jeho telefonování zase tak moc originality nepobralo. Diane Lane však vypadala skvěle v šatech, v kravatě i v noční košili, takže mne mrzí jen to, že mi svým neustálým dýmením škodolibě zhoršovala kvalitu obrazu. ()