Naru Sekiya je obyčejné mladé děvče, které má rádo pohádky, ale dělá si starosti s tím, že nemá žádné vážné zájmy a koníčky. Navíc je poměrně stydlivá a plachá a nerada vystupuje na veřejnosti. Jednoho večera potká dívku „vílu", která trénuje tradiční japonský tanec yosakoi, a která na ní zapůsobí mystickým, skoro nadpřirozeným dojmem. Druhý den zjišťuje, že tato dívka je novou studentkou v její třídě a že jejím největším snem je založit si vlastní skupinu dívek, s nimiž by se mohla věnovat tanci yosakoi. (Jeoffrey)

Zuzyzss

Místy lehce melodramatické, ale plné lásky a upřímných emocí. Příběhy o přátelství mezi dívkami mě vždycky dostanou. ()

Jeoffrey

Tancování mě nikdy nebavilo a tak jsem si od tohoto počinu příliš nesliboval, vlastně jsem se do něj pustil jenom proto, že je to seinen a jelikož svým věkem začínám pomalu tuto kategorii naplňovat, dal jsem tomu šanci. Ale už první episoda mi ukázala, že tohle by nemuselo být vůbec špatné. Animace byla líbivá a Naru byla docela příjemná, no a když se na konci zjevila Hana, tak musím říct, že i mě na chvíli pohltila její jakási zvláštní kouzelná aura. U dalších episod kdy se naplno začal rozvíjet příběh a projevil se Hanin ztřeštěný, velice živelný charakter jsem pomalu zjišťoval, že mě to vlastně chytlo a že se začínám pomalu ale jistě bavit, začali se dostavovat emoce a já si je docela užíval. Najednou mi tančení yosakoi přišlo zajímavé a i ty problémy mezi děvčaty mě skoro vůbec neotravovali. Mínusem asi bylo, že některé zápletky byli až příliš předvídatelné a ještě to bylo někdy zbytečně příliš emotivně vypjaté,i přesto jsem si toto anime slušně užil. 7,5/10 ()

Terezinka198

Příběh o přátelství, tanci, zpěvu a několika středoškolačkách. Hlásky některých postav mírně upištěné, ale až tak moc to ve finále nevadí. Opening i ending příjemný, děj se nevleče a rychle vám to uteče. Za mě příjemná podívaná. ()