Rodiče tří sester Debbie, Nadia a Molly žijí v manželství bez lásky a spojují je už jen obavy o syna Darrena. Molly čeká dítě, které se má narodit každým dnem. Debbie má jedenáctiletého syna Jacka, ale nemůže se zbavit touhy trávit noci ve městě. A Nadia, která žije sama, si zase přeje najít někoho, kdo by ji doopravdy miloval. Podobné lidi s podobnými starostmi potkáváme každý den, ve vlaku, v autobuse, v práci. A jejich problém je všude na světě stejný: najít pevný bod ve světě plném nejistot (HBO Europe)

Dadel

Po pěti letech od výborného Nymanova soundtracku jsem konečně sehnal i film (na třetí pokus - poprvé jsem stáhl toto, podruhé už správný film, ale s ruským rychlodabingem). O Lokutův syndrom šlo tentokrát jen částečně - zajímal mě i samotný film, přece jen Winterbottom je už stabilně hodně zajímavý režisér. Tento film je ale spíše průměrné festivalové drama, které kromě charismatické Giny McKee už nic zapamatováníhodného nepřineslo, takže dávám *** za film plus bonusovou * za hudbu. ()

Fifer

Wonderland ze všeho nejvíce připomíná filmy Mike Leigha. Je tu zřetelná snaha nalézt krásu v obyčejnosti, v obyčejných lidských příbězích. Troufám si ale říct, že Leigh to umí přece jen o něco lépe. Nějak zvlášť mě film nenadchl, ačkoliv některé pasáže jsou působivé.(Například milostná seznamování Nadii). ()