Nightwish: Amaranth

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
Fínsko, 2007, 4 min

corpsy

Ak sa niekto posnaží, tak sa to podarí. Aspoň z polovice. Videoklip pôsobiace formálne dobrým dojmom. A to bude v tomto prípade, a v prípade Nightwish stačiť. ()

animaxis

Anette sice fakt není Tarja, ale jak by asi mohla být Tarjou? Mě by se do tohoto songu Tarja ani nehodila a Anette má něco do sebe. Hlas má taky dobrý a docela mě štve jak to někteří srovnávají, když je to úplně někdo jiný. A tento klip je snad jeden z nejlepších od Nightwish. Má děj a to dobrý a hudba se k němu hodí. A Tuomas se psychicky i fyzicky vyřádit prostě musí :D ()

Kosmik 1

Velice podařený klip i písnička. Jedna z mála (asi tří), co se mi v provedení Anette nejvíc líbí. Ne, že by ty ostatní byly špatné, ale Amaranth, Bye bye Beautiful a Islander prostě vedou. :) 100% PS: V novém podání s novou zpěvačkou je tahle skladba snad ještě působivější. Nevím proč, ale myslím, že hlas Floor Jansen je schopen lépe odzpívat i starší songy. Nedávno jsem viděl jeden koncert na DVD a stálo to za to. ()

Sadova302b50

Písnička šitá na míru Anettě, které tato poloha jednoduše sedne. Výlety jinam podle mého nedopadly dobře (což se o univerzální Floor Jansenové - jak už tu zmiňuje uživatel Kosmik 1 - rozhodně říct nedá, ta zvládá cokoli). Ačkoli song nepatří do špičky mých nejoblíbenějších, videoklip se zatraceně vydařil. 83% ()