One Direction - Story of My Life

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2013, 4 min

Jello Biafra odpad!

Kill it before it lays Eggs!!! Kníkavé vokály, zženštilý spev a k tomu hromada nafénovaných blbečkov. Všetko je to len komerčný shit vhodný pre retardované detičky čo si kupujú bravíčko. Tuctová pesnička, ktorá ničím nevybočuje z priemeru a pochybujem či si za 10 rokov niekto na tento "hit" spomenie. ()

Beckett51

Jedna z nejlepších věcí 1D..... pěknej text, procítěnej zpěv a emotivní videoklip. Co víc si v dnešní době od popu přát? EDIT: Nakonec zvyšuji na plnou palbu, protože tenhle videoklip a píseň si modré hodnocení rozhodně nezaslouží....pouze červené. ()

Aluska88

One Direction znamenají pro dnešní mládež to, co byli Backstreet Boys pro nás v 90. letech. Alespoň, že jsou chlapci Britové a jejich písničky jsou docela chytlavé. Mně v hlavě uvízla především tato. Možná i proto, že už nepůsobí jako jeden z těch "funny and teen" videoklipů, kde je všechno v pohodě a "cool", pro šílející nezletilé fanynky, ale tématem je v něm vidět posun směrem k dospělosti. I like it:) ()

• Klip se oficiální premiéry dočkal v neděli 3. listopadu. Díky omylu na kanálu VEVO jej bylo možné zhlédnout již o dva dny dříve. Ačkoli byl po pár okamžicích stažen, na internetu se celý víkend pohyboval směle dál. (Zdroj: karaoketexty.cz)
  • Fotografie v místnosti zobrazují členy One Direction zejména v dobách ranného dětství. (Zdroj: karaoketexty.cz)
  • Ve videu se objeví příbuzní členů One Direction, konkrétně Zaynova sestra, Harryho matka, Liamovi rodiče a sestra, Niallův bratr a Louisovi prarodiče. (..Lucas..)