Řezník: Ta holka v mym sklepě

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný / Horor
Česko, 2011, 4 min

Flipnic

Tady tohle nepotřebuje komentář!! Úžasně zvolená oslava "exploitation" žánru a "fake-snuff" subžánru ...!! A hodně ze života ... :-)) ()

pan Hnědý

Máš tu masku jsi jako démon! Hudební album Bůh se utnul: Obal s dítětem co má šest nohou. Řezník: "Bůh by nemohl dovolit takové svinstvo, že má děcko šest nohou, možná nějaký mutantní pavouci". Horrorcore mám rád, je brutální, nikoho nešetřící. Tenhle videoklip je něco jako I Spit on Your Grave. ()

Eliott

Málem jsem puknul smíchy, když to tehdy recitovali na Slavíkovi. Nyní se k tomu opět obrací pozornost veřejnosti. Tak snad už tentokrát nevyloučí....🤞🙋 ()

Radko

Užívateľka Mi Nü-Chai vystihla príbeh klipu takmer na 100%. Len dodám, že bývalý outsider pociťuje aj potrebu pochváliť sa ukázaním svojho vzťahu prostredníctvom videí na webe. Sadisti si tak môžu pri pohľade na kruté ponižovanie ženy v pokoji vlastnej izbietky úľavne vyhoniť. Frustrovaní jedinci, odmietaní druhým pohlavím, si zase môžu uvedomiť, že aj oni majú šancu. Ak budú v práci dostatočne draví a húževnatí, môžu si po čase z našetrených peňazí vybudovať samostatné obydlie so zvukovo izolovanou pivnicou. Potom im už nebude nič brániť v nasledovaní Řezníkovho počínania. ()

belldandy

Hodnocení: asi *** - ****. Zaokrouhluji nahoru, protože je zřejmé, že to lidi vytočit umí a to se minimálně u tohoto žánru počítá k dobru. Vlastně, já to asi počítám k dobru vždycky. A když už tu pár lidí shrnulo svůj komentář do prohlášení, zda jim komentátor kingik mluví či nemluví z duše, já si to taky zjednouším a řeknu: Mně mluví z duše dav110. ()

Mi Nü-Chai

Řezník nám zde přináší trpký příběh opovrhovaného outsidera, kterého jeho potřeba lásky a lidského tepla dohnala k práci v korporátní sféře a ke zločinu. Píseň jímavě popisuje jeho křehké nitro, sžírané touhou po nedostupném objektu, který vyústí v tvrdou práci na sobě samém, získání vyššího sociálního postavení (kterým sám ovšem opovrhuje) a posléze násilném uchvácení onoho objektu a jeho soustavném ponižování, pramenící z resentimentu vzešlého z let, kdy byl ponižován sám. ()

kingik

Kontroverzní horrorcore rapper Martin Pohl, vystupující v masce pod uměleckým pseudonymem Řezník, je na české scéně představitelem značně kontroverzního a extrémního hudebního stylu zvaného horrorcore založeného na mimořádně otevřených a naturalistických textech popisujících extrémní násilí, humilitu či degradaci člověka nebo nejrůznější zvrácenosti, nevyjímaje kanibalismus. Na jeho nechutné texty a morbidní klipy se musíte mega obrnit, a ani to stačit nebude.Těžko odhadnout, jestli je tento umělec duševně chorý jedinec a perverznosti, o kterých zpívá, myslí vážně, anebo si hraje jen na pozéra s nadhledem, který se chce vymykat lidské společnosti s urputnou snahou na sebe strhnout pozornost. Tak či onak, propaguje ohavnosti, kterých by se někdo na druhé straně řečiště mohl chytit, a odezva jeho textů by mohla nabrat fatální rozměry. Skandální Řezník si neuvědomuje, jak může svými texty někoho z lidu inspirovat, a tam, kde se o tom jenom zpívá a internetoví hlupáci mu přizvukují, se může odehrát něco za hranicí zákona. Rapper pak v takovém případě, s největší pravděpodobností, pokrčí rameny, falešně se slituje nad obětí a na druhý den se vytasí s písničkou, ve které opět bude detailně popisovat zrůdnosti toho činu. Takové texty raději ne. 60% ()

dr.horrible

"...Svině zpíčená jak si to vůbec mohla dovolit, Nechám jí voči posolit a na kundu dám igelit. O shit tak sem doma ta svině nikde není, Snad to ještě není v píči já nechci do vězení..." ()

SOLOM.

Řezník a James Cole – dva pohodoví típci, které prostě fandové Justina Biebera, Leoše Mareše, Paris Hilton a jiných „úžasných zpěváků a zpěvaček“ nedokáží nikdy ocenit a pochopit. Tohle je prostě ZE ŽIVOTA a sakra „dojemný text“. Klip mohl být sice ještě o něco lepší, ale ten procítěný přednes a já tohohle chlapíka prostě žeru… ()

Othello

Řezník se za kamerou zlepšuje pomalu, ale nezpochybnitelně. Jinak ZNK kult je to, co v zasmrádlym rybníčku český hudební scény bylo už dlouho nutný a já jsem za to fest vděčný. ()

Krt.Ek

Řezník umí... když už nic jiného, tak aspoň vzbudit notnou dávku kontroverze, knokautovat nepřipraveného posluchače odkojeného proudovou musikou na dost dlouho dobu; avšak přátelé zeleného i nezeleného údolí, táží se, nebyl by svět hezčím místem, kdyby si ten náš Martínek Pohlů, dobře, Marty, kdyby si ten náš Marty zvolil jiné vyjádření, kdyby rapoval dejme tomu o rozkvetlých loukách a zpívajících kosech? Odpovím si sám, ostatně jako vždy: NEBYL! Jednou pro vždy přestaňme ve vyšším i nižším umění, v kýči, laciné provokaci hledat iniciátora násilí, nepředhazujme sociálně patologické fenomény, ježto jsou tomuto předhazovány, mám na mysli ku příkladu agresivitu, toxikomanii. To, že to vidím v TV, prožívám v hrách, automaticky neznamená, že to budu páchati. To, že mne jak po stránce hudební, tak po stránce technické zaujala Ta Holka v Mým Sklepě, neznamená, že v nejbližších dnech unesu spolužačku, jež mně nedala (do prdele, kterou mám vybrat!), abych ji následně uzavřel ve sklepení, kde ji budu pod okem kamery s tričkem s podobiznou Josefa Fritzla prznit do konce dnů, v tomto případě spíše jejích než mých, přestože se ještě ke všemu ne zrovna dvakrát zdravě stravuji - zasluhuji za svou nekorektnost a neúctu k lidskému životu asi křeslo, jako masážní, ne elektrické, elektrické nechte pseudohumanistům! ()

gogos

Kultovní horrorcorové klipové dílko, které na tuzemské scéně nemá obdoby. Řezník a DeSade jsou špičky ve svém oboru a to potvrzují nejen hudebně, ale také klipově. ()

JohnMiller

Fritz the ultimate dungeon master. Veľmi znepokojujúci videoklip. Strih, kamera "sklep" všetky substancie filmového umu proste všetko je tu spracované výborne nemám proti tomu žiadne výhrady. Potešilo zopár známych ZNK family členov (Reklama na Jehovovu pomstu) atď. Ja a určite aj tvorca chápe fakt že takéto veci nie len že sa v reále môžu stať ale oni sa prakticky aj dejú. Nikdy nikto nemôže vedieť čo práve jeho sused či známy robí vo voľnom čase. Netuší že za obyčajným milým hanblivým chlapíkom sa môže skrývať zvrátený sadista či psychopat ktorému to môže prepnúť hocikedy a hocikde. žijú medzi nami takýto ľudia a řezník to vie ! ()

L_O_U_S

Když mi kamarádi poprvé pustili tuhle šílenost, byl jsem doslova zděšen tím, jak může někdo vůbec natočit něco tak zvráceného. Postupem času jsem ale vypnul a začal se u Řezníkových videí dobře bavit. Nejhorší, co totiž můžete udělat, je brát tohohle týpka a jeho brutální rap vážně. To je asi případ uživatele URBAN a idiotů z Krimi zpráv na Primě. Mimochodem doufám, že se na ČSFD dostanou i další špeky z Řezníkovy dílny. (848.) ()

kaposlav

Šokujúce, zaujmavé, odporné, nemorálne a tak jedinečné. Priznám sa, že som si to pustil hneď dvakrát. Nie som na rap, hip-hop a podobne, ale toto je aj na tie novodobé puberťácke sračky viac než dobre. ()

Wiikii

Kontroverzní génius? Spíš zdařilým plagiátorem bych ho nazval. .. Buď chce touto cestou něco říct typu "Lidi jsou krutí, tak Vám ukáži jak jsou krutí" nebo chce jen zaujmout tu část lidstva, kteří se ještě nemohou nazývat homo sapiens a jsou odkázání na zvířecí pudy typu agrese či nelogické myšlení zakládající jen na "krvavých" emocích. .... HODNOCENÍ:10% (1*) <-jedna hvězda za to tričko s tím bohem. ()