Rammstein: Pussy

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
Nemecko, 2009, 4 min

Jara.Cimrman.jr

Nemravná píseň potřebuje nemravný videoklip, aby divák a posluchač pan Nemrava byl řádně uspokojen. Za všechny nemravy z mého okolí musím konstatovat, že se nám to hromadně líbilo, ale přesto jsme bystře objevili jisté mezery v erotické i hudební stránce díla, takže příště očekáváme kvalitní porno v řízném rytmu nabroušených kytar. ()

DarthArt

A tohle se mi právě na Rammstein líbí ! Když už video o šukání, tak totálně přehnaný, záměrně stupidní a mačistický a víc péčkovský než cokoli předtím. Zatímco jiní hudební rádoby tvrďáci se snažej tvářit jako Rosenberg a je to komický, Rammsteini skutečně jsou Rosenberg a když péčkovej klip, tak i s výstřikem ! ()

GTS_PUNK

To, že je skupina Rammstein kontroverznou záležitosťou, sa vedelo už od jej vzniku v 90. rokoch. V roku 2009 však svoju latku kontroverznosti pozdvihli klipom ku skladbe Pussy z albumu "Liebe ist für alle da". Tradičnú vec, ktorá sa spája so skupinou Rammstein, čiže oheň, v tomto prípade nahradila druhá vec, ktorou sa táto nemecká formácia preslávila. Explicitnosťou a otvorenou prezentáciou sexu. A veruže tým sa v tomto klipe naozaj nešetrí. Členovia kapely v spolupráci s pornoherečkami ponúkajú záverečnému konzumentovi, čiže divákovi, nefalšované porno v sprievode nálože industriálneho metalu. Pussy neponúka hlbší príbeh (maximálne tak hlbší zásun), ale určite je to niečo, čo by ste možno nečakali ani od takých pánov, akými sú Rammstein. Šokujúce, tvrdé, chytľavé a hlavne jedinečné. Nenapadne mi iná skupina, ktorá by s niečím podobným prišla. ()

Lukoboss

Po Mann gegen Mann, který už tak bylo celkem na hraně, přichází R+ s mnohem větším kalibrem, a to zakomponováním porna do hudebního klipu. A přestože tento klip ani skladbu nepovažuju za vrchol jejich tvorby, naprosto chápu, proč to udělali. Jednalo se o první singl k novýmu albu a negativní reklama, je taky reklama. A kolikrát ještě lepší a účinnější. No tak prostě hodili do světa tuto prasečinu a hned se o nich mluvilo všude. Takhle se to má dělat! :D ()

JesterKruger

Umění je uměním. Ale porno uměním pro mě nikdy nebude. Sex se (záleží, jak je podán) může jako umění vnímat, ale porno je bezduchá věc, která vznikla za účelem vytřískat z lidí peníze. Chápu, že Rammstein chtějí šokovat, a ano, zde mě šokovali, ale šokovali mě spíše tím, že nevymysleli nic lepšího. Já porna rád nemám. 1* je pouze za tu písničku. Ale ani ta není mistrovským dílem. ()

• V klipe vystupujú skutočné pornoherečky, konkrétne Jasmin Jordan, Jacqueline Back, Sophie Logan a Taranee Devil. (GTS_PUNK)