Nezkušený anděl strážný Buddy přichází za Eddiem, aby mu pomohl dát jeho život do pořádku. Protože je však Eddie jediný, kdo může svého nového přítele vidět a mluvit s ním, všichni ostatní jsou přesvědčeni, že se z Eddieho stává blázen. Eddie, jenž si užívá života coby dědic společnosti na výrobu limonád, si své bezstarostné dny krátí nejrůznějšími výdobytky blahobytu. Dokud však nepotká Buddyho. Tenhle podivný anděl strážný, který se od Eddieho odmítá vzdálit na krok, se začne vměšovat do jeho okázalého způsobu života. A Eddie začne záhy pochybovat o svém zdravém rozumu, o který se ostatně obávají i jeho přátelé. Dokonce i vedení společnosti Eddiemu nařídí, aby si vzal nějaký čas volno - nikdo jiný totiž Buddyho nevidí ani neslyší, čímž se Eddie dostává do jedné absurdní situace za druhou. A právě uprostřed všeho toho zmatku se zamiluje do zdravotní sestry, která je úplně jiná, než všechny jeho předchozí dívky. Jak ale můžete usilovat o tu pravou, když máte brblajícího Buddyho neustále za zadkem? Táhni mi z cesty! (HBO Europe)

Malarkey

Čekal jsem, že legendární tvář německé komedie – Michael Bully Herbig něco předvede, ale v téhle romantice se teda spíš ztrapnil. Nevtipný, nudný, obyčejný film. ()

slunicko2

Každý musí někdy začít...i anděl strážný...aneb Německý humor vítězí. 1) Původem britská crazy komedie prošla svou metamorfózou při americké domestikaci, aby nakonec dorazila celá zubožená do německých pořádkumilovných rukou. Film je nabit gagy, které tvůrci zřejmě považují za vtipné. No... 2) Německý tvůrce komedií 45letý Michael Herbig si to celé napsal, zrežíroval, odprodukoval a zahrál i roli Buddyho, tedy anděla strážného. 3) Ještěže tu byl přitažlivý 32letý Alexander Fehling (objekt andělského působení Eddie). 4) Dostal mě americký happy end a krásné záběry na barevný hamburský přístav. ()

Aljak

Spočiatku to vyzeralo ako ďalšia z komédii, kde všetko pôsobilo až príliš nútene a neprirodzene. Na niečo také som fakt nemal náladu ani náhodou. Našťastie potom sa ten film odrazil aj do takej romanticko-dramatickej roviny, a ako náhle to prešlo tým smerom, hneď som mal z toho lepší dojem. Aj keď sem tam sa stále nejaká trápnosť vyskytla, už tomu nebolo tak ako v začiatkoch filmu. Napokon z toho bola celkom dobrá romantická komédia. Dokonca aj klišé záver sa mi v tomto prípade páčil, možno aj tým, že bol totálne prehnaný - ale v tomto prípade to bolo viac na úžitok ako na škodu. ()

majo0007

Nečakajte Bullyho opičky ako v Manituovi alebo Surprise, tentoraz sa drží na uzde. Potešia drobné cameá komikov ako Sky du Mont, Olli Dittrich alebo Rick Kavanian. ()

Johnny.ARN

Také na pobavenie aspoň v niektorých momentoch. Priehľadné, neprekvapujúce ,ale s posolstvom a spievajúcim "Karlom Gottom" na moste. 2 z 5 ()

Hanys_

Neoriginální námět by až tak nevadil, horší je, že ten humor je tady přes půl filmu založený na tom, že hlavní postava mluví s někým, koho nikdo nevidí. Chvilku se to dá a je to i vtipné, ale na celý film je to prostě málo. ()

W.Wicki.W

Senzace, sice jsou tam momenty a jisté náznaky Hollywoodu a americké komedie alá trapárna, přesto se to ale nakonec vyvine v něco jiného.... Jaksi jsem nepochopila jak se mohl charakter hlavního hrdiny tak extrémně změnit, asi v tom bude mít prsty právě "Buddy".... (nebo možná ty písničky od Karla Gotta) Naštěstí, Alex Fehling hrát umí a tak se mi tam i skvěle hodil... ()

jesuisnobody

Jedna hviezda za sympaťáka Herbiga, jedna za nádhernú Minu a jedna za Babičku. Kto čaká ďalšiu scénku z Bullyparade roztiahnutú na 90 minút, ten nech ignoruje celého Buddyho. ()