Tae-sung je hráčem go. Na rozdíl od svého bratra hraje poctivě. Přesto jím je zlákán ke nepoctivé hře a stane se pomocí skryté kamery našeptávačem. Jenže se stane chyba, jeho bratr umírá a on sám se dostane do vězení. Jednomu z vězňů pomůže pomocí hry získat propustku, ale sám se za to ocitá na samotce. Tam se pomocí motáků pouští do hry s tajemným mužem ve vedlejší cele a zároveň se dozvídá o geniálním slepém hráči. Po propuštění z vězení je potřeba začít s pomstou. (ainny)

ainny

Vždycky se trochu bojím, když se někde sejde plejáda hvězd tak jako v tomhle filmu. Většinou se pak spoléhá jenom na ně a obsah jde stranou. Naštěstí to nebyl tenhle případ. Bavilo mě to a to hodně. Přesně taková pomstychovka jaké mám ráda. Založená víc na mozku než na pěstích. Film se mi líbil o to víc, že jsem svého času go hrála a teď mám chuť ho oprášit. I když byla linie předem daná, tak jsem byla zvědavá na každou hru. Nejsem ten typ, co musí mít v každých pěti minutách rvačku, takže mi naprosto vyhovovalo, že je mnohem větší důraz kladený na hru jako takovou. Klidně bych ubrala i na té závěrečné pranici. Ale dalo se a určitě si to časem dám znovu. ()

EvilPhoEniX

Velmi nerad používám slovo zklamání, ale zde je bohužel právem. Film, na který čekám téměř půl roku ( Trailer nalákal na parádní akční jízdu) ve výsledku se však jedná o Thriller/Drama/Sportovní, ve kterém se z 60% hraje uznávaná hra Go, jelikož neznám pravidla, tak mě hra příliš nezaujala. Vystupuje zde spousta hereckých hvězd, potěší i hlavní hrdina Woo-sung Jung, který je vynikající jako vždy, ale co se týká Akce, na kterou jsem se těšil nejvíce, tak to je kámen úrazu. Jednak je jí málo a hlavně vůbec nezaujme, je krátká, podivně sestříhaná, nebavila mě, je to takový bez náboje, nejde slyšet kadence úderu nic, občas slušná gore scéna, ale toť vše, vlastně jen Finále stojí za zmínku, které mě celkem probralo, pač tam byl i náznak choreografie, ale jako fanoušek akce jsem zde velmi zklamaný( více akce je i v traileru než zde), do filmu bych šel jen kvůli zajímavému a originálnímu příběhu, ale počítejte s pomalým tempem. 55% ()

Raziel811

Starší kousek, ale velké překvapení. Původně jsem chtěl na snímek koukat kvůli účasti sympatické Si-yeong Lee, ale po chvíli jsem zjistil, že se nám zde po letech sešli výborný Woo-seong Jeong a ještě lepší Seong-gi Ang. Právě oni dva mohou za to, že jsem už před 20ti roky propadl jihokorejské kinematografii a to díky jejich spolupráci na filmu Válečník. Ale zpět k věci. Máme zde jednoduchý příběh pomsty, která je vidět v každém druhém béčku. Ale co je zde navíc, jsou skvělé herecké výkony, mrazivá atmosféra, místy humor a na tu dobu i pěkný vizuál. Takže, pokud hledáte lehce nenáročný, ale zajímavý film s výborným obsazením, jděte do toho. ()

Eawy

Nešla som do pozerania tohto filmu so žiadnym očakávaním. Preto som svoj náhodný výber tak ocenila. Príjemná oddychovka, pri ktorej si odpočiniete, nemusíte rozmýšľať (Príliš) a užijete si mnohých obľúbených hercov. Musím povedať, že niektoré scény boli proste pastvou pre oči. No však, scéna ako Choi Jin-hyok v mrazáku zazerá na Jeong woo-seunga a pri tom sú obaja polonahí. To je čistý fanservice...ale nesťažujem sa. Kamera ma ničím nenadchla, ale príbeh (aj keď ten dlhý úvod si mohli odpustiť) bol celkom dobre zvládnutý. Pravdepodobne ako všetci už niekoľko rokov pozorujem Lee Beom-Soo-a, tento herec je proste úplne tvárny a napriek tomu, že je menší ako hlavný hrdina, okamžite ako vošiel do scény, zatienil všetkých v miestnosti. Všetky postavy boli dobre zahrané, a nebol tam nik, kto by mi liezol na nervy. Tak 70% ()

Rodriguez

Hraní go není jen zábava. Může tu dojít k závislosti jako na automatech a člověk pak v zápalu hry prohraje i gatě! To se stane i bratrům, kteří se snaží podvodem získat peníze. Jenže nelítostný zabiják, jak si říká šéf herny go, je přistihne a potrestá je. Jenže smrt není zdaleka tak blízko jak si myslí a tak čas na odplatu a pomstu je rázem na světě. 80% ()