kaylin odpad!

Proč tam jsou sakra na začátku ty studenti na párty??? Tohle je první, co mě rozhodilo. Ne, vlastně druhé, první byly ty příšerně digitální dinosauři. No a pak se to vezlo. Strašné herecké výkony. Neuvěřitelně hrozné digitální efekty. Dialogy, o jejichž debilitě nemá smysl polemizovat. A do toho pořád děsné efekty. Proč se to vlastně nejmenuje "Jurassic Jail"? Další ukázka toho, že s dinosaury by se nízkorozpočtové filmy točit neměly. Ray Wise to nezachrání. ()

johnsnow

SPOILER ALERT: Už to, že hlavná postava filmu (ktorá to pokiaľ som dobre pochopil aj jediná prežije), je tu úplne na vedľajšej koľaji, tak už len za túto kokockosť musím drbnúť dve*. Tretiu za celkom slušné baby. Ale top boli tie Alosaury označené za T-rexov, to bolo top. Film mal pobaviť a pobavil, rehňal som sa ale viackrát to vidieť netreba. ()

Campbell

Hodně špatný béčko které pro mě slibovalo zábavu. Ta se tentokrát nedostala za poslední 2 roky nevznikla téměř žádná blbina s dinosaurama a to říkám JÁ milovník ultrasraček. Bohužel tohle sice nedosahuje hnoje typu Raptor ranch ale nemá k tomu daleko. Efekty jsou příšerné a krve si člověk moc neužije, většina vražd je mimo kameru nebo uvidíme jen cákanec krve. Aspoň že konec byl thrasově zábavnej. Ale i tak to nezachrání celkový průser. ()

juta

Už od začátku se mi lokace moc nezamlouvaly. Párty plná teenagerů - z toho už koukal průšvih a vězení, které může díky mřížím dost prodloužit stopáž. Efekty a zpracování diníků bylo aušusové, dialogy nudné a postavy otravné. Stačí jednou vidět a po dalším znovushlédnutí už člověk netouží. Omlouvám se, ale usínal jsem u toho. ()