Zíza

Přeloženo. (Ačkoliv má tak debilní roli, tak Kamiki Rjúnosuke prostě hrát umí. Což se bohužel nedá říct o Jamadovi Rjósukem, který na začátku byl opravdu hodně toporný s jedním výrazem - někdo může namítnout, že to patří k roli, ale já nesouhlasím, i jeho postavou cloumaly city, ale prostě zahrát to neuměl. Ke konci se to lehce zlepšilo, ale i tak na Kamikiho, ani na Šidu Mirai neměl. Někteří herci "na jeden díl" hráli velmi dobře (např. Hongo Kanata), ale někteří ani tu mrtvolu zahrát neuměli a ještě si v rigor mortis dýchali a mrkali. Opening i ending byly moc fajn, líbily se mi a pokaždé jsem si je vyslechla. Celkově OST bylo povedené a sedělo mi k atmosféře. Vzhledem k tomu, jak byly hlavní postavy mladé, tak jsem si říkala, že to bylo až moc temné a moc mrtvých – na tak mladé psychice to muselo zákonitě zanechat stopy, ale kromě Mirai to nevypadalo, že by to někoho trápilo – a tu jenom chvíli. Ale i tak to byl zajímavý seriál, který si sice vypomáhal určitými klišé, ale dělal to svým způsobem nenápadně a přirozeně, protože se s nimi postavy logikou či neústupným přátelstvím vyrovnaly. Lepší 3*) ()