Strasti a slasti ve fiktivní postsovětské středoasijské zemi Tazbekistánu prožívají britští emisaři, Keith Davis a jeho pravá ruka Neil Tilly. Oni i jejich spolupracovníci se snaží, aby Británie získala výhodné kontrakty od tazbecké vlády. Mezitím musí bojovat nejen s velvyslanci z jiných zemí (hlavně z Francie a USA), ale také tahat z problémů britské občany a řešit vlastní potíže. (zipacna)

Ukážka z filmu

Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 22 Dokoukáno: 2+1 Zahozeno: 13_Britskou produkci mám hodně rád, ale tohle mi nesedlo. 60 minutová epizoda je na komedii docela dost, hlavně když není prakticky vtipná. Pár momentů by se tam našlo, ale je jich málo. Nejvíc potěšili hvězdy, které se tam většinou jen mihli. Pokud bude druhá série koukat budu dál, přeci jen konec slíbil zajímavý děj. 60% ()

Thomick

Pracovat na podobně exotický ambasádě je mym dlouhodobym snem, takže jsem se fakt těšil. Bohužel, tohle moc nevyšlo. Dialogy postrádaj šmrnc a pohotovost, šití do britský televizní scény vypadá ve srovnání s TMAWL jako laciná replika a od minisérie bych taky očekával větší/rafinovanější provázanost jednotlivých dílů. Tři hvězdičky tudíž dávám spíš z úcty k Webbovi s Mitchellem, protože já se zkrátka bavil minimálně (a to přitom "bavil" nikoliv nutně ve smyslu "smál", čistokrevná komedie to vskutku neni). ()

flyboyeda

Sympaticka politicka satira s obcasnymi vaznejsimi momenty a celou radou clenu britske serialove elity. Zejmena David Mitchell me v teto miniserii hodne pobavil. Fanousky Peep Show urcite potesi, jako vrchol miniserie povazuju zahrnuti mimorane komedialne obdareneho Toma Hollandera. ()

M1R3K

Známá dvojice Mitchell & Webb, tentokrát v roli velvyslanců britské ambasády ve smyšleném středoasijském státě Tazbekistán. Celkem tři epizody, natáčení probíhalo v Turecku. Líbilo se :-) ()