Co je důležitější pro mladého muže, než počet děvčat, které dostane do postele? Pro čtyři kamarády Brada, Erica, Zeka a Jonathana opravdu nic. Každou neděli se setkávají v baru a mluví o svém oblíbeném sportu - svádění děvčat. Jejich příběhy vždy obsahují mnohé pikantní zajímavosti a utužují vzájemné přátelství. Na každého jednou dojde. Hned tři z povedené čtveřice se, aniž o tom tuší, seznámí se stejnou dívkou, kvůli které ztratí hlavu. Jejich kamarádství je ohroženo, neboť začnou soupeřit o její pozornost. A jak to bývá, když je více kohoutů na jednom hnoji... (oficiálny text distribútora)

nash.

Mnohem častěji trapná než vtipná komedie o čtveřici nesympatických primitivů a jejich zkušenosti s tím, jak to dopadá, když padne kosa na kámen. Jejich rozhovory a monology asi měly být třeskutě vtipné, jejich trable asi zábavné, leč nebylo tomu tak, a tak byla vlastně jediným plus Amanda Peet. Což je dost málo na celý film. ()

Oxymoron

Super komedie, která rozesmívá svým vytříbeným sexuálním humorem a nikoliv lacinými fekálními scénami, jako většina komedií na tohle téma. Vyloženě jsem se tlemil od začátku až do konce. Jen ty české a slovenské názvy jsou poněkud zarážející: Zbičovaní, V pasti sexu, Chytrá holka... To pojmenovával nějaký brigádník, ne? PS - Film jsem viděl nedávno po letech znovu. Nebylo to už tak vtipné, jako když jsem se na to díval tehdy poprvé někdy kolem mých 16-17 let. V tu dobu to bylo poměrně originální téma, které se ale stalo poslední dobou celkem běžným námětem každého druhého sitcomu. Hodnocení ale nechávám. Na tom přelomu století to bylo fakt vtipné. ()

gusman

Dosti chabé. Jako komedie nic moc, okoukané téma, nepřinášející žádný nový pohled, navíc končící zcela očekávaně. Prostě vše už tu X-krát bylo. Herecké výkony standartní, ale u takovéhoto snímku snad ani nejdou hodnotit, nikde totiž není nic, v čem by šlo zazářit nebo zkazit. Nejkvalitnější z filmu byly české titulky - perfektní překlad:) ()

igi B.

Chachacha... Kdo dal v popisu tomuto filmu nálepku romantický? Přeblafnout, omrdat, vylízat prdel... :-) Takový chlapecký SEX VE MĚSTĚ... Až jsem měl zpočátku chvílemi pocit, že je to inspirované těmi čtyřmi sladkými čůzami, jen hoši vedli ty své řeči poněkud chlapičtěji :-) Škoda jen té nedotaženosti scénáře. Místy trošku nudné a otřepané, celé se to nakonec nějak zasekne... Nedá se nic dělat. Průměrný film, promarněná šance natočit pikantní vypointovanou konverzačku s špetkou té reality sexyšou. Vlastně je to až zbytečně ukecané, s průhlednou zápletkou a předvída(tel)ným koncem. A jaké z toho všeho plyne poučení? Netahat do toho EMKA. - - - P.S. ...a ten jujce není kluci a holky jablečnej, ale ananasovej. A pak věřte Cosmoprdlitanu... Dobrou chuť. ()

Olík

Tuto "prý" komedii začínají úvodní věty z úst ústřední čtveřice, v kterých nám tvůrci hned vybalí na stůl, o co vlastně půjde. Mia „každý šuká každýho – to je přirozený“. Brad „já můžu poskytnout ženě téměř všechno, co chce – včetně klobásy“. Zeke „nejdůležitější věc, jak ošálit lidi je pokusit se získat jejich číslo a dostat se k nim domů“. Jonathan „měl jsem devět žen - já vím, devět žen, když je Vám dvacetšest – to je, jako bych byl panic“. Takže žádná romantická komedie o čemž by vypovídalo schéma tří nejlepších přátel zamilovaných do stejné ženy, ale jenom sled tupých hospodských rozhovorů o kozách, kouření a dalších chlapáckých tématech. ()