Dej tejto hororovej komédie sa odohráva v mestečku Dillford, v ktorom spolu žijú ľudia, upíri a zombie v úplnej pohode. Zombie majú svoju vyhradenú oblasť a k dispozícii im sú mozgy v konzervách, upíri si môžu kúpiť vrecká s krvou v supermarkete a ľudia tieto tvory berú ako normálnu súčasť života. Všetko sa však mení v okamihu, keď sa nad zemou začnú vznášať lietajúce taniere. V Dillforde nastane obrovský chaos a násilie, v ktorom stojí brat proti bratovi. Z tejto katastrofy sa podarí vyviaznuť zástupcovi ľudského rodu Dagovi (Nicholas Braun), jeho známemu, ktorý bol premenený na zombie, Nedovi (Josh Fadem) a upírke menom Petra (Mackenzie Davis). Každý z nich musí potlačiť svoje pudy a napriek tomu, že je každý z nich odlišný, sú jedinými, kto môže zachrániť Dillford pred obrovskou katastrofou. (Marceloo)

Olík

Tohle já můžu…..úlet, šílenost, nekorektnost. Už jenom ta základní linie: Invaze mimozemšťanů v městečku, kde spolu na jedné kupě žijí lidé, zombie a upíři. Tady už stačí nebýt úplný Olmer a jackpot je na dosah. Takže emzácká chapadla, sání krve, svačinky z mozků, boj o holé bytí a taky o klíny atraktivních spolužaček. Jak už jsem se zmínil, podobné nevážné záležitosti miluji, každopádně v případě Hříček přírody bych se nebál ještě víc přitlačit na motorovou pilu a to jak v případě gore akce, vtipu i fuckování dobrých mravů. Tohle je myslím ten důvod, proč se o Pickeringových „příšerkách“ moc neví, protože jinak to není špatná krvina. ()

korbitch22

Škoda že Robbie Pickering zbytečně míchal žánry a celou první hodinu je film vlastně parodie na pubertální filmy a seriály jako Beverly Hills a podobné, jen šmrnclé hororem který se bohužel rozjede až v poslední půl hodině.Paradoxně pro mě film fungoval i jako parodie na sociální drama tak i jako parodie na horor.Kdyby režisér tuhle notu líp vyvážil a nenechal hodně času Upíry, Vlkodlaky a Zombíky jen zbytečně mluvit, setkal by se asi s vlídnějším přijetím diváků.Kdo má ale nakoukáno a nemá v hlavě úplně nasráno, ocení ten koncept a dojde mu, jak to režisér myslel.Freaks of Nature není taková darda jako třeba Scouts Guide to the Zombie Apocalypse, ale místy to má možná mnohem větší vnitřní obsah a formu.Já se u toho natlemil jako prase a finální řežba je geniální.69%. ()

juta

Rána z čistého nebe. Nikde o tomhle klenotu ani slovo, přitom je to jedna z nejlepších hororových komedií co jsem kdy viděl. Už fakt, že zde žijí v symbióze lidé, společně s upíry a zombíky, to vás musí trknout, že to nebude jen tak ledajaký film. A to není všechno! Tuhle švédskou trojku navštíví samotní mimozemšťané a rozpoutají peklo na zemi. To ale také není všechno, protože tu je další překvapení. Jaké? Podívejte se a zjistíte to! :-) Parádní film, u kterého jsem se skvěle bavil a můžu jen a jen doporučit. Plus osobní překvapení a to účinkování Mae. Ahh, lépe už to dopadnout nemohlo! ()

*CARNIFEX*

Mestečko Dillford sa riadi jasnými pravidlami, kde moc nad všetkými bytosťami drží skupinka upírov, čomu sa musia prispôsobiť nie len zombie, ale i zvyšná osádka skladajúca sa z obyčajných ľudí. Všetko prebieha podľa nepísaných zákonov až do momentu neočakávanej invázie mimozemšťanov, ktorá kompletne narúša zabehnutú rovnováhu. Pokiaľ však chcú obyvatelia malého Dillfordu prežiť, musia upustiť od vzájomného "požierania", spojiť sily a poraziť tak spoločného nepriateľa. Záver roka 2015 i začiatok toho 2016-teho priniesol niekoľko teen hororov. Niektoré boli nápadité viac, niektoré menej, pričom každý z nich mal inú silnú stránku. Musím uznať, že "Freaks of Nature" je originálny počin so solídne spracovanými maskami. Bohužiaľ, tu plusy tohto snímku končia. Gore síce taktiež dostáva priestor, no ani z ďaleka ho nie je natoľko, aby fanúšik hororu výskal od radosti. Čo sa týka humoru, toho je tiež poskromne, takže v relatívne krátkom období je "Scouts Guide to the Zombie Apocalypse" proste o dosť lepší počin. S odretými ušami tri hviezdy - 55% ()

Kudly4

Nečekaně dost zábavná Hororová komedie, kdy jsem se lámal smíchy snad po celou dobu, fakt výborný humor a nespočet cool hlášek. A největším plusem je velice sympatické (a známé) obsazení, s neskutečně sexy Mackenzie Davis a dokonce se mi tu líbila i Vanessa Hudgens. Zombie, upíři, vlkodlaci, ufouni = Vítejte v Dillfordu. Bavil jsem se a určitě zhlédnu víckrát. JSEM JAKO ZOMBIE BUFET, SNĚZ CO MŮŽEŠ ! ()

• Logo vlka, ktoré môžeme vidieť na stene v telocvični, je emblémom Univerzity Nového Mexika. (Da_reba)
  • Dej filmu sa odohráva v Dillforde, fiktívnom meste v Ohiu. (Da_reba)
  • Počas záverečných titulkov môžeme sledovať nepodarené a vystrihnuté scény. (Johnny.ARN)