Larnell si se svým liliputánským kamarádem otevřel obchod s kuřáckými nástroji a příslušenstvím, a zároveň bazarem. V bazaru se to hemží samými divnými lidmi. Ve městě se ale otevřela pekárna, kde si Larnell našel svou lásku. Bohužel pak vypukne chaos. Vražedný perníček začne s vraždama úřadovat po obchodech a Ebee se vrací! (JesterKruger)

JesterKruger

Tohle a hororová komedie? Chachacha! Stejně jako u trojky vražedného perníčka už toho perníka ani nedabuje Gary Busey. Jen se tu objeví pár záběrů z předchozích dílů s ním, ale perníka nenadabuje (Hrozně mě zajímá proč perníka v trojce i v tomto filmu nedaboval. Už vím, asi mu štáb dal málo peněz.) . A co Zlé Bongo? (Evil Bong) To jsem viděl taky celé, ale perník je lepší. Tenhle film už postrádá hůmor. Jediná dobrá scéna ve filmu je, jak perník rozseká sekerou dveře, a pak ho odkopne týpek (jménem Larnell), který bude napodobovat Jeana-Claude Van Damma. Perník se v celém filmu (pokud nepočítáme záběry z prvních dílů) objevil asi na 15 minut. Těch patnáct minut jsou druhá dobrá věc filmu. Asi nedoporučuji. Leda, že by jste se chtěli podívat, jak hrozné to je. Jediná věc, co by se dalo o tomhle filmu říct je ta, že tenhle film je celý pouze o tom jak lidi mezi sebou obchodují. ()

gazogazo odpad!

O společnosti která má tohle na svědomí nic nevím a asi ani nechci, evidentně chrlí víc takovýchto filmů a to je dobře. Asi. Pro ně. Tohle je strasna sračka ,která přinejmenším vypadá, že je dělaná s nadšením. Na dojezd divný party asi dobrej film ()

SeBig odpad!

Přišlo mi jak kdybych sledoval modelínu s kterou si hraje tříletý děcko. Absolutně tupý film. Kdybych si měl vybrat jestli Gingerdeada či Evil bong, volím Gingerdeada, protože Busey je jediná pozitivní věc na týhle zvrhlý sérii, protože hlas umí fakt šílenej, i když vzhledem působí, jak kdyby si píchl tři pika injekcí do čela. Zpátky k filmu: totální sračka. ()

kaylin

Charles Band už filmem „Gingerdead Man Vs. Evil Bong“ vykrádá v podstatě sám sebe, a to natolik, že používá staré záběry, aby pokračoval v ději. Ten pak omezuje na studiové scény, kde se více kecá, než aby se dělalo cokoli jiného. Bohužel už to není ani trochu vtipné a ani návrat některých starých známých vás nepotěší, rozhodně ne tolik, jak by bylo pro film záhodno. ()