S kožou na trh

• Česko S kůží na trh (viac)

Profesionálny zabijak Bradley nemá problém likvidovať gangstrov, ale svedomie mu nedovolí ubližovať nevinným. Keď pri pokuse o atentát na zloducha omylom zavraždí jeho nič netušiacu tehotnú dcéru, psychicky sa zrúti. Stiahne sa z podsvetia, aby si liečil dušu a konal už len dobré skutky. O niekoľko mesiacov uvidí na vlastné oči, ako pasáci kruto zaobchádzajú s nedospelými dievčatami. Rozhodne sa pomáhať maloletým prostitútkam a detským obetiam obchodníkov s ľuďmi, vyslobodiť ich z rúk gangstrov. Žiaľ, jeho snaha prináša tragické dôsledky pre všetkých navôkol. (TV JOJ)

Yoshitsune

Nelíbil se mi ten filtr u kamery, nelíbila se mi ta střelba ze zbraní, nelíbili se mi ty efekty, nelíbili se mi ty cákance krve, nelíbilo se mi prostředí v jakém se to odehrávalo, nelíbilo se mi co ti šmejdi dělali těm holkám, na tomhle filmu se nelíbí spousta věcí. V jednu chvíli Gary Daniels drží pistoli a vzápětí na to drží brokovnici, to jak k ní přišel je mi do teď záhadou. Ale protože mám rád filmy, ve kterých Gary Daniels hraje klaďase a tady je klaďas, že to snad už víc nejde a bitky mají perfektní choreografii a sou docela brutální, tak proto si tenhle filmy zaslouží krásné čtyři hvězdičky . ()

Ouwen

Amatérská slátanina, snad úplné Céčko. To však nevadí. Příběh je otřískaný a připomínal mi mix 96 hodin, Sejmi je všechny, Equalizera a Polibek draka. Hodně nevídané postavy, takovej mix různejch druhů vidím prvně. To mi ovšem pěkně sedlo a i když dialogy působí totálně odflákle, vlastně celej scénář je určen jen k tomu, aby Gary Daniels někam vlítnul a rozmasakroval všechny. Trošku mi nedávalo smysl, návaznosti scén. Třebas Daniels sejme několik týpků ve skladu, aby během vteřiny utíkal po vrakovišti?! Ale v pohodě, tempo je fajn a neustále hraje hudba, která dodává akci pořádný koule, hodně slušnej hudební podklad. Najde se tu i několik solidních hlášek a k některým průstřelům jsem zrcadlil milej úsměv. Bitky choreograficky nadupané, dobrý chvaty, jen nepůsobily tolik drsně, pač jich mnoho nezapadlo, ale i tak u soubojů jsem se bavil skvěle. Gary Daniels to táhne bez problémů, má charisma, neuvěřitelnou fyzičku na svůj věk a ta jeho nasranost, naprostej buldog kosící šmejdy, víc ke štěstí nepotřebuji! Celkem dobrá akčňárna. 6/10 ()

Wacoslav1

Na tohle jsem se těšil od chvíle co jsem viděl první trailer a nakonec i přes počáteční pochybnosti u mě zavládla po shlédnutí spokojenost. Chce to přežít jenom ten začátek a počkat, než se Rourke z ohavnou parukou vykecá. Mezi tím už nastupuje na scénu můj miláček Gary a já díky jeho nonstop špičkovýmu výkonu můžu tenhle film všem jeho skalním doporučit. Dějově je to samozřejmě dle očekávání ptákovina. Přiznám se, že i někdy po půlce filmu jsem se v tom začal lehce ztrácet, ale to mě nesere. Gary totiž konečně předvedl to co od něj čekám už hodně dlouho. Ten chlap je pořád v neskutečný formě jenom si vybírá úplně debilní filmy kde to nemá šanci prodat. Možná už pochopil, že v USA mu pšenka z kravinama typu Misfire, Marc, Encounter 2 a spol nepokvete, tak se vrátil domů do Británie a někdy od 20 minuty si z toho dělá svoji one man show. Takže těšit se můžete minimálně na tři parádní akční sekvence, kdy Gary prostě někam vtrhne a tam všechny umlátí k smrti nebo rozstřílí na hadry. Bodycount má víc než solidní a já se přiznám, že z pár těch jeho typických likvidací se všemi trademarky který u něj žeru jsem uchcával jak za starých časů. Tohle prostě už hodně dlouho nepředvedl a je radost se na něj koukat. Takže vyšlo to konečně! KURWA!!!!! Ostatní postavy už nejsou tak podstatný víceméně tu jsou, protože chtějí všichni dostat Garyho, zkrátka všechno je přizpůsobeno, tak aby to bylo Daniels proti všem. Rourke po tom scary začátku zmizí a už se až mimo asi 30 sekund na konci ve filmu neobjeví. Madsen se objeví z ničeho nic a taky z ničeho nic zmizí. Fahey je až na konci a tak jediný co stojí za zmínku je fakt, že Roberts má víc než 5 minut. Dokonce se z něj vyklube i hlavní záporák a kupodivu to nehraje až tak špatně. Jenom kdyby se furt debilně neusmíval. Co se technický stránky týče, tak je vidět, že film není spíchnutej za pár šupů, akce je docela na úrovni. Bitky poměrně přehledný, akorát snad je to dynamický až moc. Třeba to závěrečný finále už mi místy přišlo až komicky zrychlený. Samozřejmě, že dle současnýho trendu se dost stříhá, ale dá se to stíhat. Spíš mi vadili občasný nájezdy kamery a to, že někdy zabírá bitky a přestřelky až příliš zblízka. Na druhou stranu ocením aspoň, že se kamera neklepe, nepoužívají se moc zpomalovačky, bitky mají místy opravdu vražedný tempo a pěkně gradují přesto se dá, ale celkem dobře sledovat co v nich aktéři zrovna provádějí. Prostě takovýhle svižný, rychlý, ale celkem přehledný fajty, to je přesně podle mýho gusta a už jsem si myslel, že se jich od svýho zamilovanýho masakrátora v žádným filmu nedočkám. Jinak kecá se tu dost, to je pravda, ale akce to vyvažuje. Je to pochopitelně Rko, takže o brutalitu není nouze. Jenom možná ta krev je až trochu moc CGI, ale to odpustím, jak už jsem uvedl jenom by ty údery a průstřely fakt nemuseli chvílema bejt zabíraný až v takových detailech a blízkosti, protože z toho fakt bolí oči. Jinak spokojenost. Nemá cenu psát víc. Podle filmový kvality to za 4* samozřejmě nestojí, ale filmovou kvalitu si můžu vrazit akorát tak víte kam... Já chtěl prostě vidět řežbu kde nasranej Gary ukope a postřílí všechny co se mu postaví do cesty a to jsem dostal, takže proč bych nadával.70% () (menej) (viac)

S.Quentin QUALE

Céčkový akčňák, zřejmě gangsterka, který má filmařinu na úrovni o to jednu hvězdu vyšší než klasické telenovely. Nevím, kde se tam vzalo těch pár známých tváří. Je to strašnej shit, ale mám podezření, že některým jedincům, kteří si umí odložit mozek vedle sebe, jako to dělají naše babičky se zubama před spaním, se to i může líbit. 25% ()

kaylin

Tohle je takový klasický akční film, kde jsou skvělé béčkové hvězdy (Roberts, Hannah, Fahey, Madsen) a pak také Mickey Rourke, který už snad nemůže vypadat hůř... No dobře, může, ale už tak vypadá dost blbě. Příběh není nic skvělého, ale jede to, má to tah na bránu a je vidět, že to není natočené úplně blbě. Průměr ano, víc ne. ()