Grimaldi odpad!

Pomyslná tečka za kariérou Sidney J. Furie skončila opravdu tragicky. Mohl jsem to očekávat, ale stejně mě neschopnost tvůrce hodně překvapila. Nevadí mi, že se děj filmu točí kolem vojáků v důchodu, ale v tom, že se tito vojáci rozhodnou zachránit své vnoučata z Afghánistánu. Zaprvé se všichni tváří furt drsně, všichni je chválí za jejich schopnosti, přitom při jejich „vojenských operacích“ si během jejich přesunu z místa na místo stihnete v klidu ohřát jídlo. To není hejt na stáří, ale když se film v tomto ohledu bere smrtelně vážně, tak si nezaslouží žádnou omluvu. Když pominu důchodce, co zvládají porazit teroristy svou občasnou a velice pomalou chůzí, asi proto ta enormní dvouhodinová stopáž kde se nic nestane, tak je problém ještě jinde. V lokaci. Kanada možná může suplovat jiné planety, ale nedokáže zahrát válkou zmítaný Afghánistán. Jedna pískovna, tři starší dodávky americké výroby a toť vše. Všechno na tomto filmu je špatně a je jen má chyba, že jsem si ho pustil a trpěl až do konce, vy takovou chybu neudělejte. ()