Po sérii znepokojivých setkání se Kevin rozhodne navštívit terapeuta. Tom se ocitá v prekérní situaci kvůli Christine, Waynově oblíbenkyni. Frustrovaná Meg se má rozloučit s posledními střípky vlastní minulosti. Jill a Aimee pronásledují Noru Durstovou, která se stala místní celebritou poté, co při nanebevzetí zmizela celá její rodina. (HBO Europe)

Anderton

Tak stále vo fáze pomalého rozjazdu. K postavám sa budeme dostávať pod kožu asi o čosi dlhšie a niekotré záležitosti mi ešte nedávajú poriadny zmysel. Seriál si ešte len hľadá svoju vlastnú tvár ale snáď je všetko na správnej ceste k neskoršej dokonalosti. Len nechápem to rozhodnutie v kulte, ktorý toto pomenovanie odmieta, namiesto pokecu všetko písať na papier, je to veľmi neekologické. ()

Sidonka

Nevím, nevím... 3 nebo 4 body? Asi něco mezi tím, zajímavé to pořád ještě je. Srozumitelnější než první epizoda, skryté náznaky se začínají poodkrývat, mnohé nedořčené věci z jedničky začínají dávat konečně smysl:) ()

honajz2

Bylo to o trochu lepší než minule, proto ty slabé tři hvězdy taky nakonec dám, ale pořád mě to moc nebaví, pořád mi to přijde zbytečně zmatené, pořád se to nesnaží někam posouvat a jestli mě nezaujme příští epizoda, ve které už by se to konečně mělo pořádně rozjet, tak s tímhle seriálem asi seknu, jelikož mě stále dost míjí. Přitom ten námět má hodně velký potenciál, ale v tomhle mdlém zpracování mě asi neosloví... Slabé 3* ()