Hasmet (Özcan Deniz) utíká z Istanbulu do Londýna, aby se ukryl před nepříjemnou minulostí. Myslel si, že se pouze na nějaký čas schová, ale v tom potká krásnou dívku jménem Yagmur (Yasemin Allen). Jejich náhodné setkání mu pomalu začne měnit život, ale minulosti se utéct nedá. A Hasmetova minulost je velmi temná. (xFelix)

Danikaa

Scenár, réžia, hlavná úloha Özcan Deniz. Vedel pre koho to píše a výborne to zahral. Žiadne hluché scény. Od začiatku do konca krásne. Koniec filmu  sa iný nedal očakávať, ale sem sa mi veľmi hodil. Film som videla 2x a moje hodnotenie nemením. ()

Soupalka

Anglosaské romantické filmy mne už nudí. Turecké zpravidla tolik ne - mívají v sobě moment překvapení, jsou v nich smíchané zdánlivě obtížně kombinovatelné ingredience a zpravidla se mi moc líbí i kamera. Tahákem tohoto filmu je pro mne navíc také Yasemin Allen - nejen že je neuvěřitelně hezká, ale kde jsem ji viděla, tam se mi vždy líbilo, jak hraje, resp. lehce přehrává a vůbec to nevadí. ()

sibskyn

Turecké romantické filmy, jsou ustavičně plné fake emocí a totalní absurdity, ale nějakou záhadou se na ně rád dívám, takže opět je to kravina, ale bavil jsem se. ()