Dabbe: Cin Çarpması

• Turecko D@bbe: Cin Çarpması (viac)

Dellamorte

Hasan mal pravdepodobne v úmysle osvetliť zbytku sveta, ako funguje FF po turecky. Vlastne mu to aj vyšlo, lebo prekvapil aj keď použil tie isté karty. Tu vsadil na osvedčený námet a vyrobil "tamzemskú" Jinnovskú strašidelnosť, ktorá napriek mohutnej u(o)pozeranosti miestami vzbudzuje divácky záujem. Hodne zbytočných scén a celé to kvákanie s " bodyshakycam" natiahlo minutáž skoro až do nekonečna. Mám migrénu s tohto sub-subžánru, ale spokojnosť nabehla. Ak by ale nebol @ tak to vezmem ďaleko neskôr a inak. ( áno kľúčové sitky sú náležite chaotické a ozvučené ) ()

Tormentor665

Hasan už v tomto díle poněkud ztratil drajv, který měl dříve, ovšem není se moc čemu divit. Toto dabbe se nese v exosrcisním duchu, tajemné výjevy a děsivé záběry z vybydlených vesnic už ale tolik nepohlcují. Ve vrcholících scénách má všechno takovou třesoucí, až kmitající formu, což působí mírně řečeno nerealisticky. Ovšem závěrečná scéna v rakvi je perfektní, už kvůli ní a pár dalším momentům to stojí za to. Nebyl jsem vyloženě zklamaný a nadále budu sérii dabbe sledovat. ()