Steven Universe

• USA Steven Universe (viac)
USA, (2013–2020), 34 h 58 min (Minutáž: 7–44 min)

Tvorcovia:

Rebecca Sugar

Matthew Moy, Kate Micucci, Tom Scharpling, Dee Bradley Baker, Atticus Shaffer, Estelle, Kevin Michael Richardson, Godfrey, Eric Bauza, Toks Olagundoye (viac)

Steven je tím příslovečným "mladším bráškou" strážkyň lidstva, Křišťálových drahokamů! Steven zatím nedokáže pořádně ovládat své kouzelné schopnosti, ale to mu nebrání, aby se nepřidal ke Garnet, Amethyst a Pearl na jejich kouzelných dobrodružstvích, kde se Stevenovi vždy nějakým nečekaným způsobem podaří vše zachránit. Za starých časů byla Země domovem jak lidí, tak celé řady různých Drahokamů – kouzelných bytostí s úžasnými schopnostmi, dalece přesahujícími ty lidské. Dnes už na Zemi zbyly jen Křišťálové drahokamy a jejich nejnovější člen, Steven! Křišťálové drahokamy jako ochránkyně lidstva putují do dalekých koutů světa a skrytých míst, která tu zbyla z Kouzelné éry. Prozkoumávají chrámy a podzemní chodby, hledají kouzelné artefakty a bojují s tajuplnými příšerami. (HBO Max)

Recenzie používateľa JamesConnorG k tomuto seriálu (9)

Steven Universe (2013)

10/10 - Seriál Steven Universe vypraví příběh o chlapci jménem Steven, který nalézá své schopnosti po své matce a během seriálu se je snaží zlepšovat a perfektně ovládat. Pomáhají mu 3 ženské minerály: Garnet, vůdkyně skupiny, Amethyst, energický a zábavný drahokam a Pearl, hlava skupiny. Všechny tyhle postavy se perfektně spojují a vytváří skvělou rodinu. Děj je krásně plynuli, zábavný a hodně přitáhne vaší pozornost. Postavy za mě velké plus. Postavy budete mít rádi, jak hlavní, tak i ty vedlejší. Animace překrásná a hravá. Seriál doporučuji všem. ()

Future (2019) (S06)

Dojmy - Steven Universe Future je zatím ze celého univerza to nejslabší, což je škoda, protože nápad je to jistě zajímavý. Future, neboli neoficiální "6 série" není vyloženě špatná, ale nenabídne vám žádný obrovský lore do tohodle světa. Děj se odehrává po páté sérii původního seriálu a filmu. Steven žije v poklidným městečku nám už známém Beach City, kde se po zrušení kruté nadvládě diamantů hodně věcí změnilo. Drahokami žijí na Zemi ve Little Home School, co Steven a jeho přátelé společně vybudovali a snaží se naučit, jak to na Zemi chodí. Stevenovi se projeví nová schopnost, kterou doposud neviděl a nic o ní neví až na to, že to je spojený s jeho matkou Rose Quartz, neboli Ružovému Diamantů. Steven se v průběhu děje snaží ovládat tuhle schopnost a začíná uvažovat ohledně jeho budoucnosti. Hlavní a vedlejší Postavy tu jsou dobré jako minule, jen tu mají o trochu méně prostoru. Na mysli mám hlavně Peridot, Bismuth, Lapis atd. Děj tu je slabší než seriál a Movie, ale není rozhodně špatný a většina epizod mě hodně bavila. Nový Intro a hudba jsou tu opět krásně poslouchatelný a k tomu písničky tu jsou jako minule na úžasné úrovni. Abych to nějak shrnul. Steven Universe Future rozhodně není špatný počin. Bavilo mě sice nejméně než původní seriál a film, ale nemá se za co stydět a rozhodně doporučuji. Za shlédnutí to určitě stojí. Celkové Hodnocení - 80% ()

Guidance (2019) (S06E02)

70% ()

Rose Buds (2019) (S06E03)

80% ()

Bluebird (2019) (S06E05)