Steven Universe

• USA Steven Universe (viac)
USA, (2013–2020), 34 h 58 min (Minutáž: 7–44 min)

Tvorcovia:

Rebecca Sugar

Matthew Moy, Kate Micucci, Tom Scharpling, Dee Bradley Baker, Atticus Shaffer, Estelle, Kevin Michael Richardson, Godfrey, Eric Bauza, Toks Olagundoye (viac)

Steven je tím příslovečným "mladším bráškou" strážkyň lidstva, Křišťálových drahokamů! Steven zatím nedokáže pořádně ovládat své kouzelné schopnosti, ale to mu nebrání, aby se nepřidal ke Garnet, Amethyst a Pearl na jejich kouzelných dobrodružstvích, kde se Stevenovi vždy nějakým nečekaným způsobem podaří vše zachránit. Za starých časů byla Země domovem jak lidí, tak celé řady různých Drahokamů – kouzelných bytostí s úžasnými schopnostmi, dalece přesahujícími ty lidské. Dnes už na Zemi zbyly jen Křišťálové drahokamy a jejich nejnovější člen, Steven! Křišťálové drahokamy jako ochránkyně lidstva putují do dalekých koutů světa a skrytých míst, která tu zbyla z Kouzelné éry. Prozkoumávají chrámy a podzemní chodby, hledají kouzelné artefakty a bojují s tajuplnými příšerami. (HBO Max)

Recenzie používateľa Víteček k tomuto seriálu (2)

Steven Universe (2013)

Moc dobře chápu, proč lidé tohoto světa věří v Garnet, Amethyst, Pearl. A Stevena. Skvělý seriál, jehož jediný problém je, že nemá ještě víc dílů, v kterých by rozvedl některé další příběhové linky, které občas působily trochu víc stroze, než mohly být. Je to ale fantastický jímavá zábava, která výborně dokázala přesně to, o co se snažila. 95 %. ()

Série 1 (2013) (S01)

To je tak strašně úžasné. S výbornými postavami a vtipné, ale ve své vtipnosti to často dokáže být i hodně vážné. V mnoha ohledech hodně netypické (už tím, že hlavní chlapecký hrdina má místo zbraně štít a léčí) a přesto to působí jako starý známý. Lev, Steven a Garnet jsou top, ale ani zbytek nezaostává. Celou dobu mi svítili v očích hvězdičky. 95 %. ()