Milaeui seontaeg

• Južná Kórea 미래의 선택 (viac)

Moiraine

Ze začátku se mi to líbilo a byla to i celkem sranda. Vzhledem k tomu, že se to vysílalo současně s Heirs, tak to působilo jak závan svěžího vzduchu. Ale bohužel, nic netrvá věčně. Celé se to postupně nějak zpomalilo, a když se potom zamotali do toho cestování v čase, tak to byla konečná. A co měl proboha znamenat ten konec? Eun Hye moc nemusím a bohužel ani tady mi neukázala, proč je všeobecně tak populární. ()

Zíza

Proč, proč, proč, proč, proč? Jen protože ptáček zpěváček má velkou základnu fanoušků, tak z tak dobře a zajímavě rozjetého příběhu uděláte něco takového? Do poloviny fajn, pak začal být fandom nevrlý a scénář se musel trochu obměnit. Aneb jsem děsivě nespokojená s koncem (navíc posledních cca 5 dílů bylo rozbředlé plácání se na souši). Mezi Eun-hye Yun a Dong-geon Leem byla krásná chemie, fungovalo to, byla radost na ně pohledět. jenomže pak se do toho začal míchat Yong-hwa Jeong a bylo po srandě. Zákonitosti cestování časem neberu v potaz, to bych se rovnou mohla vysmát celému seriálu. Ale pokud si to odmyslím, polovina seriálu mi stála za to. Pak vzali kladivo a rozdrtili to na prach. Ámen. Má cenu na to koukat? Penis. Když už nic, máme tu tu nejlepší vedlejší ženskou postavu, kterou jsem kdy měla v korejském seriálu tu čest poznat. Přeloženo. ()