Fantom Works

• USA FantomWorks

Cílem Daniela Shorta, majitele DRS FantomWorks na Hampton Boulevardu v Norfolku ve Virginii, je poskytovat nejlepší služby při restaurování klasických aut ve Spojených státech. Dan Short je odborník na automobily. Při restaurování vozů na co nejvyšší kvalitu jej absolutně nic nemůže zastavit. Nebere si servítky, neboť ví, že každé auto v sobě skrývá překvapení a problémy, jež je třeba vyřešit. Renovace bude úspěšná jedině tehdy, pokud ji majitel bude brát stejně vážně jako Dan a jeho tým. Nejen že usilovně pracují na restaurování daného vozu, ale zvládají i majitele a přesvědčí jej, že pro ně to není jen tak obyčejné auto. (oficiálny text distribútora)

Gyrxiur

Dobrá relácia, super výsledky, vidno, že si dávajú záležať. Najvtipnejšie sú však tie ich ceny, a zákazníci, ktorí niečo chcú a potom zase nechcú a oni to potom stále môžu prerábať. Mohli by to robiť viac na štýl Rodených obchodníkov, že by viac ukázali, čo sa ako robí, nie ako teraz, že to je skôr ako Americký chopper, čiže dosť o ľuďoch a ich vzťahoch, kde síce prácu ukážu, ale nevysvetlia. ()

KapitanKuraz odpad!

"FekálWorks: podvodníci v akcií" Vďaka tomuto hnoju má u mňa každá iná relácia o opravách automobilov zaistenú minimálne jednu *. Keď vidím toho plešatého zmrda a počujem tie jeho nekonečné múdrosti pri obhajovaní ceny, otvára sa mi nožík vo vrecku. Nech je výsledok akýkoľvek, ceny sú absolútne neadekvátne. On proste ráno vstane, na vankúši nájde osem vlasov, ááá oprava toho chrobáka bude stáť osemdesiattisíc. ()