Života Teda Morgana (Seann William Scott) vystihuje jediné slovo - průměrnost. A poté, co od něj odejde manželka, dochází k závěru, že již nemá pro co žít. Než však opustí tento svět, hodlá čelit všem, které viní z toho, kým se stal. Čím více se však snaží udělat tlustou čáru za svým životem, tím více si uvědomuje, že lidé okolo něj se musí každý den vypořádávat s daleko většími problémy a že všechno má své řešení. (MaaaR@)

pornogrind

Seann William Scott v komediálním dramatu režírovaným Courtney Cox (což pro mě bylo velkým překvapením a taky jedním z hlavních důvodů proč jsem do filmu šel, protože jsem netušil, že C. Cox někdy natočila i nějakej film) o muži jenž je rozhodnutej spáchat sebevraždu. Má však ještě nějaký "resty z minulosti" který si chce vyřídit než odejde z tohoto světa. Ačkoliv jde o film řešící (silný téma)muže který nemá pro co žít a chce spáchat sebevraždu a taktéž se zde řeší problém přiznání si sexuální orientace(řeší jiná postava ve filmu kterou hraje Kyle Gallner) vše je prokládáno humorem kterej vážný téma příjemně nadlehčuje. Nakonec musím uznat, že se s tím C. Cox popasovala obstojně a celkem překvapila. 3hvězdy. ()

Wysch

Že SW Scott je pro mě výborný herec, to tvrdím zhruba už tak deset let (holt Southland Tales), takže pro mě jeho obsazení a výkon vůbec překvapivý nebyly, překvapivá pro mě byla režie - hodně civilně a hodně uhlazeně vyprávěný příběh s očekávaným koncem, ale zato na filmový debut precizní režie. Vtipy jsou zpola dětinské, herecký ansámbl výborný, hudba a soundtrack skvělý. Jako zápor ani neberu fakt, že konec samozřejmě víme všichni od úvodních titlí, a ani fakt, že prostříháno bylo z natočenýho materiálu opravdu dost, jen aby tempo vyprávění neopadlo, což zrovna u filmu o smrti a vztazích a tak vůbec je jednou z dobrých úliteb. ()

silentname

Podľa mňa sme tu mali konečne film, ktorý sa nesnaží americkým spôsobom rozosmiať a dať do toho všetky možné nezmysly, na ktoré si človek vie spomenúť, ale miesto toho tu priniesol veľmi uveriteľný príbeh s veľmi dobre spracovanými postavami a zaujímavým dejom, ktorý ma celý čas udržal. Humor je nenásilný a celkom funkčný a rovnako aj dramatické momenty. Rovnako musím pochváliť hudbu. Nikdy nejde mimo, skladby tam skvele pasujú, sú prijemné na počúvanie a dodávajú tomu výborný feeling. Sú veci, ktoré človek vie odhadnúť a musím povedať, že Garret Dillahunt je občas otravný v role Teddyho brata, ale to sú asi jediné moje problémy s týmto filmom. Rád som sa naň pozrel a myslím si, že rozhodne stojí a pozornosť. ()

maddy

Monika z Priateľov si zaumienila, že bude režisérkou a aj napriek tomu, že Courtney Cox mám rád, tak musím konštatovať, aby radšej ostala herečkou. Nečudujem sa totiž, že jej film americká kritika totálne strhala. K svoju celovečernému debutu si vybrala látku, ktorá by chcela kombinovať existenčnú drámu s good-feeling filmom (čo by nebol vôbec problém), no navyše aj s prisprostou, vulgárnou komédiou, kde vrchol vtipu predstavuje masturbujúca „námesačná“ manželka. Ako dráma to tak vôbec nefunguje, pretože je neustále narúšaná množstvom nevhodných scén pre takýto druh filmu a ako komédia to zase pôsobí akoby Cox chcela natočiť Prci, Prci, Prcičky pre 40-stianikov. Možno aj preto obsadila Seanna William Scotta, ktorý je síce sympatický a rolu bez problémov ustojí, akurát tie zbytočne vulgárne vtípky vyznievajú v jeho podaní ešte o to nevhodnejšie. Škoda, pretože morálne posolstvá film v závere neservíruje zase až tak otravne ako iné snímky a minimálne jedna vedľajšia línia (vzťah dvoch stredoškolákov) je spracovaná skutočne úprimne, decentne, s vkusom a citom, a dokonca aj nejakou tou emóciou. Akurát je dosť problém, pokiaľ vo filme nefunguje línia hlavná, keďže je zbytočne zabalená do obalu prisprostej komédie, čo k samotnej téme filmu vôbec neladí. A to skutočne nie som žiaden puritán. CELKOVO: 2* (4/10) ()

Fr

„…ODJEL JSEM NA ZÁPAD, KDE JSEM SE ZAMÍCHAL DO DAVU. MĚL JSEM PRŮMĚRNOU PRÁCI V PRŮMĚRNÉ FIRMĚ A SLEDOVAL JSEM, JAK ROKY MÉHO BEZPEČNĚ PRŮMĚRNÉHO ŽIVOTA PLYNOU“… /// No a Ted má plán, kterej končí sebevraždou. Takže ze života. Navíc je tahle zvrhlá myšlenka fajnově filmově provedená. Stifler působí úplně normálně a Olivia Thirlby vnáší světlo nejen do jeho života, ale do celýho příběhu. Takovýhle ohlídnutí by prospělo každýmu. Nejen, že je to dobrodružství a zábava, ale možná byste získali odvahu říct starý, že víte, že je v noci vzhůru (poznámka pro ty, co věděj). Film pro chlápky po 40tce a všechny, kteří potřebujou uvěřit, že sračky, ve kterejch uvízli, jsou jen dočasný. Že by Courteney Cox měla podobný problémy? (Nebo je to chlap po 40tce?) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jakej je rozdíl mezi osamělostí a prázdnotou. 2.) Zjistím, že na sebevraždu se dá ulovit fajn roštěnka. 3.) Thx za titule „tejna7“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

• Pracovným označením filmu bol názov Hello I Must Be Going. (MikaelSVK)
  • Cameo úlohu si zahral aj scenárista David Flebotte, konkrétne v reštaurácii pri raňajkách Teda a Vicki. (MikaelSVK)

Courteney Cox popírá návrat Přátel

Courteney Cox popírá návrat Přátel

23.04.2014

David Letterman se netají tím, že i on je velkým fanouškem komediálního seriálu Přátelé, který skončil před deseti lety a o jehož návratu se po stejnou dobu neustále diskutuje. Když jej tedy v rámci… (viac)