Yume a Utsutsu jsou sourozenci, kteří žijí bez matky. Mají však otce, který je neustále bije. Jednou cestou ze školy Yume potká podivnou ženu s motýly, kteří ji nakazí jistým syndromem. Yume se promění v monstrum a do lidské podoby se může vrátit jen, když sní dostatek lidského masa. Jejímu bratrovi Utsutsuovi se stane podobná věc, ale jeho syndrom je jiný - získá schopnost regenerovat se. (Sneaky)

Larky odpad!

O-Č-I-S-T-E-C a to doslova. -------- Je jasné co se bude odteď pouštět hyperaktivním capartům za trest. Po Pupě budou mít svoje mozky tak vygumované, že nejenže nebudou všude dělat binec, možná, že zapomenou i chodit. Možná i mluvit a jedinou větu co občas vydají bude - PUPA kurva už ne! ------- Pupa je tak špatný seriál, že při jeho sledování možná z nudy napodobíte jednání hlavních postav v seriálu, ovšem ne na někom dalším, ale na sobě. Nedivte se tedy, když se z PUPOvské letargie proberete bez nějakého orgánu a nezapomeňte - Larky to říkal ! ------- Pupa je tak strašně strašný seriál, že vám nepomůžou ani teplí draci Aleše Fajxe, ani pročištění čaker jedné z velmi důvěryhodných televizních věštic. Na nic vám navíc bude i Aštar Šeran a jeho samozřejmě vůbec né imaginární loďstvo kroužící kolem Země. Pupa vás stejně dostane. ---------------- No dobře, humory teď stranou. I přes svou krátkost je Pupa téměř nedívatelnou záležitostí, která nemá jedinou pozitivní vlastnost. Naprosto imbecilní děj o slečně, která se pro přežití musí krmit lidským masem a jejím bratrem, který se stává jejím krmivem, protože mu maso a orgány dorůstají, vymýšlel nejspíš nějaký postarší japonský šimpanz s pokročilým stadiem demence. Jak jinak si vysvětlit, že i přes pouhou půlhodinu stopáže jde o absolutně neuvěřitelnou sérii těch nejdebilnějších situací a s tím spojených dialogů co tu v rámci posledních let bylo. Naprostým vrcholem je v tomhle ohledu pětiminutovka (jeden díl), kdy holčina požírá svého onii-chana...5 zkurvenejch minut. Co to do prdele je ? To se nás tvůrci snaží unudit k smrti ? U tohohle dílu jsem upřímně přemýšlel, že se obětuji ve jménu nějaké potrhlé církve, ale pak mi došlo, že vlastně žádnou neznám, takže jsem se dál díval na Pupu. ------- To vám za sebe nicméně nedoporučuji, pár nás šlo s kůží na trh a možná budeme mít i nějakou tu mozkovou deformaci až do konce svých dnů. Pokud už se k téhle naprosté sračce dostanete, budete ji velmi pravděpodobně nenávidět. Tedy pokud nejste z ranku jako DinoRaptor, který by dal 4* nebo 5* i videu, kde je natočené hovno na botě v rozlišení 240x120. ()

Krnac

1/10 Dievča ktoré sa premenilo na démona a brat s regeneráciou asi lepšou ako DeathPool ktorý sa snaží aby nikomu neublížila znie zaujímavo ale realizácia ...... Ako nemôžem dať odpad keďže za tie 3 minúty čo tie diely majú to vedelo spraviť atmosféru (aj keď často ani to, často tam boli divné strihy a červený filter v kombinácii s prehnanou krvou), bolo tam pár náznakov toho že režisér má aj normálnejšiu verziu scenáru aj herecké výkony zneli normálne ale inak to vyzerá ako vtip so snahou spraviť tak trafený nano seriál ako sa len dá. ()

CarnTheNunya odpad!

Koukl jsem na to s Meliosem přes Discord a byl to nezapomenutelný zážitek. Poopa je opravdu solidní poop, ať už co se týče toho cringe příběhu nebo audiovizuálu, kde tomu hudba dávala solidní korunu a cenzurovaná verze ji tomu dávala taky. Dokonce mi přišlo, že krev v té cenzurované verzi vypadá doslova jak hovna. Scény s pojídáním Onii-čana jsou absurdní a kdyby tam nebyla ta krev, tak by to vypadlo jako docela dost násilné sadomaso hentai. No aspoň jsme se u toho nasmáli a aby nám z toho nejeblo, tak jsme si k tomu pustili nějakou kvalitní hudbu. ()

mp5991

Jsem asi divný člověk a tak mě občas nějaký výtvor dokáže zaujmout překvapivě nízkým hodnocením. Tohle navíc na první pohled vypadá vizuálně cool a tématicky sice divně, ale potenciálně zajímavě, tak mě zajímalo jak špatné to může reálně být. A mám z toho hodně pocit, že to vznikalo s téměř nulovým rozpočtem a aby nemuseli dělat vysloveně shit animaci, tak vyhodili asi tak 80% scénáře, čemuž tak nějak odpovídá 4minutová délka jednoho dílu a i tak je vidět, že se snažili kreslit co nejmíň (ale dejme tomu, to dělají i lepší anime). Když přehlédneme jak divně samotné téma působí, tak by mohlo být i docela fajn pro psychologický horor a asi se o to i snažili, bohužel jak jsem naznačil v úvodu, děj je tu osekaný tak, že každý díl je prakticky jedna samostatná scéna a veškeré souvislosti mezi nimi si člověk musí domýšlet. A je tedy pravda, že je to dělané tak aby si toho docela dost domyslet mohl, ale i tak to prostě naprosto postrádá nějaké budování charakterů, seznámení s postavami aby k nim člověk mohl mít aspoň nějaký vztah, naprosto není vysvětlena motivace záporáků, vlastně by se dalo spekulovat, jestli to vůbec záporáci jsou. Ale hej, vypadá to cool a má to jen 40 minut, které docela utečou, takže nemůžu říct, že bych vyloženě litoval, že jsem to viděl. ()

Jeoffrey odpad!

Já to prostě musel vidět... Byl jsem varován, ale tolikrát jsem četl, že "ve srovnání s Pupou je XY úplný poklad", že mi to prostě nedalo a tak připraven na nejhorší jsem zasedl a... Zjistil jsem, že jakákoli příprava je u tohohle dílka naprosto nedostatečná a to co jsem viděl bylo opravdu pro duševní zdraví jedince skoro až nebezpečné. Příběh a to co se tam odehrává je totální šílenost a jediná slova, kterými dokáži to vše shrnout je "dementně zvrácené". Jistě někdy se dá pochopit, že existují lidé, kteří se v takovýchto šílenostech vyžívají a tak bych dokázal možná i tuhle pro mě odpornost okázale přejít, ale episoda věnovaná "veselému pojídání" onii-chana mě opravdu hluboce znepokojila a když už jsem se dostal během pár minut do stadia, kdy mě neustále opakování "onii-chan, onii-chan..." málem i rozesmálo, tak jsem si uvědomil, že mi vlastně hrabe... Přesto jsem se nevzdal a dokoukal to do konce a zjistil, že ten příběh je nejen šílený, ale je úplně rozkouskovaný a skáče si kam se mu zachce, aniž by nějak divákovi vysvětlil souvislosti a tak jsem třeba vůbec nechápal ---SPOILER--- proč se ta výzkumnice najednou nechala oplodnit a kde vzala tu další příšeru... Poslední díl, který byl najednou šíleně veselý a sluníčkový jsem taky proseděl s němým úžasem, protože tahle rázná změna atmosféry byla jak poslední rána z milosti... ---KONEC SPOILERU--- Tohle byl prostě děs a z mé strany i vědomé sebepoškozování, které autoři ještě podpořily totálně psychadelickým openingem. Když k tomu přidám odfláknutou animaci, debilní cenzuru, takže jsem k tomu psychickému náporu neměl patřičné vizuální vjemy a tak fantazie pracovala naplno, dostávám věc při které mi ještě teď mrazí a je mi z toho ZLE... Ale já šel ještě dál, rozhozený z toho co jsem viděl jsem si řekl, že přece ta manga podle které to je vytvořené nemůže být takhle dementní a tak jsem si jí našel a dal se do čtení... Pomohlo to, manga není žádný poklad, je to spíš takový podprůměr, ale ledacos mi vysvětlila, bylo zřejmé, že autoři anime si nejenže vybrali jen ty nejšílenější pasáže a náležitě je roztáhli a kolikrát úplně vyhodili z kontextu, oni si místy i celkem slušně vymýšleli a upravovali a tak se toto anime od původní předlohy poměrně slušně odchyluje. A tak když vezmeme slabou předlohu a totálně jí zprzníme a odflákneme tak je logické, že nám nevyleze nic jiného něž odpad a tady bych si dovolil možná i přidat nálepku "nebezpečný". ()